Edirne'deyim. nereye gideyim?

Şimdi çıksam otelden nereye gitsem. Müze, cami v.s kısmını yarın gezdirecekler zaten. Nerede yemek yiyeyim mesela. Oturup iki bira nerede içeyim yada. Bu kadar

panpaa memleketim benim ora. hemen atla meriç kıyısına doğru git. nasıl oluyor. taksiye bin karaağaca doğru de. 2 köprü göreceksin. 2.yi geçince in. orda solda bir tane çay bahçesi, sağda da içilecek yerler var. meriçi izleye izleye iç. bir de taksiden çekinme. fiks çalışıyorlar 5 lira şhir içi heryer.

  • ayiadam  (29.04.11 19:58:54)
oraya gitme bence bir komplo olabilir :)

  • Saqanak  (29.04.11 20:01:18)
O ne güzel uygulamaymış. Geç saatte tek başıma kasmaz di mi? Memleketi bilmeyince tedirgin oluyor insan

  • sheridans  (29.04.11 20:03:44)
Cidden ya. Bak okuyorsunuz bunu. Başıma bişey gelirse müdahale edin olaya :)

  • sheridans  (29.04.11 20:05:22)
Tedirginlikten yana demiştim zaten :)

  • Saqanak  (29.04.11 20:06:57)
la yok olum ya. taksi ile dönersin geri. zaten balta hotelde kalmıon mu_?

  • ayiadam  (29.04.11 20:08:36)
Ben direk ayıadam'ı zanlı yaptım :)

  • sheridans  (29.04.11 20:11:12)
ankaradayım ben. ama kolum uzundur :D korkulacak bişi yok. kimse bişi yapmaz rahat ol.

  • ayiadam  (29.04.11 20:12:18)
Hayır. O otelde degilim. Kadın oldugumu belirtme geregi duydum. Için rahat git diyosun yani

  • sheridans  (29.04.11 20:12:56)
Anaa benim memleketim ora. Sende meet'e git :)

  • sheridans  (29.04.11 20:14:43)
kadınsan dönüşte yürümemen hayrına olur. taksiyi kullan.

meet'e gidecek ne halim ne vaktim var. yarın patlayacak sınav içimde.

bir de çarşıda london var oraya gidebilirsin. edirne'nin en kaliteli mekanı. balta'da kalmıyorsan kervansaray'da kalıyorsundur kesin. ordan london 5 dakika yürüyerek.
  • ayiadam  (29.04.11 20:17:09)
ciğer ye.

  • hadii  (29.04.11 20:18:29)
Eyvallah. Sana sınavda iyi şanslar. Var mı gelcek gitcek bisey?

  • sheridans  (29.04.11 20:20:27)
eyw panpa. pazar ailem geliyor zaten. getirecek onlar. ciğeri de harbi kesin ye. aydın da ye. park osman'da köfte ye. tavuk döner ye. ziraat bankasının yanında adını unuttuğum yerden tatlı al.

  • ayiadam  (29.04.11 20:25:06)
hocam tam cevap degil ama caminin icinde bi otur bi bak soyle etrafına. ben hayatımda boyle cami görmedim. cok etkilemişti beni. bir de imam gunundeyse üç şerefeli minarenin kapısını acıyor bazen. ben az da olsa girebilmiştim şansıma.

  • hubble  (29.04.11 20:41:22)