Kız çocuğuna hediye

-2. Dereceden Aciliyetli Soru-

7 yaşına girecek olan yeğenimin bugün doğum günü. Herhangi bir hediye almadım. Sizce ne alabilirim? Saat 6'ya kadar vaktim var. Fikirlerinizi bekliyorum.

Kıyafet mantıklı gelmiyor, oyuncakla da oynamayı sevmiyor sanırım.

-2. Dereceden Aciliyetli Soru-

Pembe, tüylü bişiler.

  • sourlemonade  (29.04.11 13:21:15)
şirin mi şirin bir ayakkabı olabilir küçük hanım için.

  • koskoca devletin adi osmanli lan  (29.04.11 13:22:25)
nerdesin? onu söylememişsin. acil bir accesorize veya benzeri bir dükkan bul. pembesinden yaldızlısına sürü sürü şey var. bir taç veya toka, kalem kutusu herşey olabilir.

  • mea maxima culpa  (29.04.11 13:36:38)
İstanbul'dayım. Yakınlarımda alışveriş merkezi ya da AVM falan yok esasında. Ama büyük kırtasiye ve oyuncakçı var bir tane.

  • g man  (29.04.11 14:44:57)
en mantıklısı kırtasiyeye girip tezgahtardan yardım istemek.

7 yaşında olduğuna göre okula başlamıştır. her türlü cicili bicili defter, kalem, silgi hoşuna gider. bunlardan birkaç tanesini topla bir paket yaptır
  • mea maxima culpa  (29.04.11 15:03:42)
boya kalemiiiiii renk renk çantası da olanlar var beni bile cezbediyor bu yaşta!

  • mahnita  (29.04.11 15:32:15)
dediğiniz saat geçmiş ancak yine de bir faydası olursa,küçük mikroskop alın derim ben.
o pembe cici şeylerden çok vardır muhtemelwn. belki hiç kullanmaz ama belki de bir merakın başlangıcı olursunuz. benim küçükken vardı.

  • simten  (29.04.11 19:27:21)