kraliyet dügününü bir insan niye izler ya

var mi aranizda su an izleyen?
niye?

hangi kanalda hacı, olm ben izlerim az bakarım yani ama hayranı olduğumdan mı yok? atraksiyon olur bi yarım saat felan, sonra açar uydudan düğün tv'de gurbetçi vatandaşlarımın düğününü izlerim kısmetse, akşam üstü de desti izdivaç var ona bakıcam haftaya da amcamın oğlu evleniyo ona gitcem kısmetse adana'ya

  • hocam fazla egon var mi  (29.04.11 11:47:14)
nerde gösteriyorlar?

aşağılık kompleksimiz var. hayranız monarşiye. britanya'nın da köpeğiyiz :)
  • mea maxima culpa  (29.04.11 11:53:40 ~ 11:53:55)
Kraliyet mensubuyum, o yüzden izlerim.

  • reyals  (29.04.11 11:53:58)
@reyals

yalan söylüyorsun eger kraliyet mensubu olsaydin, dügüne davetli olurdun, televizyondan izlemek zorunda kalmazdin.
  • keseci  (29.04.11 11:57:18)
Disiplin suçundan uzaklaştırıldım. Prenses ve düşeşlere sulanıyordum hep.

  • reyals  (29.04.11 12:02:14)
meraktan.

  • shi aila  (29.04.11 12:07:57)
izliyorum.
ingilizim.

  • fdegir  (29.04.11 12:15:54)
aynen gereksiz bence de.
@mea maxima culpa youtube da canlı veriyor sanırım.

  • baldur  (29.04.11 12:36:10)
miğdem bulanıyor arkadaş, dünyaya bi katkısı olmayan insanların böyle yüceltilmesini miğdem kaldırmıyor.

  • khan shabbir  (29.04.11 12:48:58)
seyrettim geldim. süperdi.

kıssadan hisse: zengin adamın malı her zaman bizim gibi züğürtlerin çenesini yorar.

neden her olaya ucuz ucuz yorumlar yapılıyor anlamadım ki. seyredin gitsin. zenginlerin hayatı her zaman böyle ki. isterseniz de seyretmeyin.

siz ne derseniz deyin adamlar para kazanmaya, yığmaya ve harcamaya devam edecek. tarihin her döneminde böyle oldu ve olacak. siz burda ayyyy çok yiiiivrenç demeye devam edin.
  • mea maxima culpa  (29.04.11 13:34:08)
bizim haber kanalları cnn e falan bakıyorlşar orda canlı yayın olarak abandıklarını görünce bizim için de çok matah bir şeymiş gibi yayınlarını saatlerce buna ayırıyorlar. akıl fikir ne diyelim.

  • durdenist  (29.04.11 13:36:02 ~ 13:36:32)
kızı istemeye biz gittiydik, düğünü de izleyelim di mi ama? şaka maka dünyaya medeniyet dersi veren evropalılar kraliyetinin forsunu da tüm dünyaya satabiliyolar ya;
(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)

  • trawmatolog  (29.04.11 13:49:18)
çok enteresan kafaları yaşıyorsunuz. yakında nefes almayı da eleştireceksiniz.

bir insan hayatında kaç kere kraliyet düğünü görür ki? bildiğin salon düğünü değil amına koyim, adamlar koca şatoyu, katedrali kapatmışlar düğün için. gayet enteresan ve değişik bir tören, ayrıca o ihtişamı görmek de değişik geliyor insana.

size çok anlamsız, aptalca gelebilir ama başkalarına göre gayet enteresan ve izlenesi bir olaydır. o sebepten saçmalamayınız efendim.

ha unutmadan, ingiliz kraliyetinin de amına koyim, monarşinin de.
  • teritori  (29.04.11 13:52:25)
kraliyet sembolik olarak da olsa bir çok ülkede devam eden bir uygulama . her prensin evliliğine meraklı olmak tedavi edilebilen bir hastalıktır. ingilizler kendi prensleri zart zurt diye merak eder bakarlar anlarım da ortadoğululara ne oluyor anlamak garip. izleyin tabi ama sadece garip.

  • durdenist  (29.04.11 14:07:06 ~ 14:08:07)