duyurudaki gizle vs sözlükteki kenar

biraz önce farkettim. bir şeyler yazıp gizle demiştim sonra tekrar cevapla deyince yazdıklarım çıktı ortaya. sözlükteki kenar gibi aynı. bu da yeni gelişmelerden biri mi yoksa vardı da ben mi yeni farkediyorum?

yeni evet. maksimum 1 saat tutuyormuş. browser'ı kaparsanız gidiyormuş şimdilik.

  • galadnikov  (28.04.11 20:39:57 ~ 20:40:08)
abi benden ötürü mü bilmiyorum ama şu an yazarken gizle falan demeden firefox'u tamamen kapatıp baştan açıyorum.

ve aynen duruyor yazdıklarım.
  • jangara  (28.04.11 20:43:58)
Guzzle olmus degil mi?

  • compumaster  (28.04.11 20:52:30)
bende bu da çalışmıyor. yeni şeylerin hiçbiri çalışmıyor yahu. mesaj ışığım da sönmedi zaten.
tarayıcım: firefox 3.6.16

  • tepedeki psychedelic adam  (28.04.11 20:53:59 ~ 20:54:45)
Bir şeyler yazıp gizle dedikten sonra, yazılanlar gidiyor. Ayrıca kategoriler kısmı koyulabilecek en kötü yere koyulmuş.
Tarayıcı: Chrome 10

  • badiparmagi  (28.04.11 21:00:59)
CTRL F5 yapmaniz lazim bazi seylerin calismasi icin.

  • compumaster  (28.04.11 21:14:10)
evet ctrl+f5 yapınca düzeldi hepsi. niye aklıma gelmedi ki önceden. ama tarayıcıyı filan da kapatıp açtım, hatta bilgisayar da kapandı bu arada. ondan düzelecek olsa düzelirdi diye düşünüm herhalde. neyse.

  • tepedeki psychedelic adam  (28.04.11 21:20:40)
Gizleye basarsaniz yazmakta oldugunuz mesaj cookie'ye kaydediliyor, ve hatta her 10 saniyede 1 de cookie'ye kaydediliyor. Bu cookienin omru en son kayittan sonra 1 gun. Kapatirsaniz browseri kaliyor cookie, cookieleri temizle derseniz cookie siliniyor. Daha yazmadim ama bugun yazarim herhalde cikis yaparsaniz da siliniyor olacak cookie.

  • compumaster  (28.04.11 21:21:42)
bir de şunu da yazıyım madem son olarak. bişey yazıp gizle diyince cevap kutusu kapanıyor ama bi daha cevapla'ya basınca açılmıyor. açılsa iyi olurdu bence. duyuruyu yenileyip basınca açılıyor ama ve o gizlediğim şey de geliyor. orda bi sorun yok.

  • tepedeki psychedelic adam  (28.04.11 21:26:07)