koç burcu erkeği

madem öyle birisi de koç burcu erkeğini sorsun değil mi ama. nasıl bilirsiniz ey camaat.

yeminle aynı ben, koç burcu diyorlar bana lakin ben pek iplemiyordum, kity sayende inanıyorum :) merve yoksa sen misin ? :=)

  • karlmarx  (28.04.11 03:03:54)
hayır merve benim !! denenlere katılmıyorum

  • neysene  (28.04.11 03:15:07)
macera konusunda zaten şüphelerim yok kendi adıma, ben ısınıyorum yavaş yavaş burcuma, koçum nasılsın bakalım bugün :)

  • karlmarx  (28.04.11 03:27:02)
erkekleri nasıl olur bilemicem ama koç burçları aşırı derecede heyecanlı, aceleci, sabırsız olurlar. bir şeyi akıllarına koyduklarında illa hemen yapmak ve yaptırmak isterler. insanları buna zorlarlar. o işi yapmak için içlerinde heyecan duymaları yeter. araştırmak, ölçmek, biçmek tartmak yok. hani bu trebuşelerin ucunda koç boynuzu olur ya, kale kapılarına hurra diye saldırırlar, aynen onun gibi.

bir de zodyakın ilk burcu olarak biraz ilkeldirler. kafaları çok çalışmaz. ayrıntıya basmaz.

bunları nerden mi biliyorum? yükselenim terazi, koçun zıt burcu. bu özellikleri fazlasıyla zorlar ve rahatsız eder beni.

@karlmarx bu yazdıklarımı pek sevmezsin sanırsam.
  • mea maxima culpa  (28.04.11 03:35:01)
@mea maxsima, kafa basmaz kısmına kadar ki kısmı zaten biliyordum, eklemeliyim ki kafamın basmadığını bile kabul ederim ama ayrıntıya önem vermeme detayları önemsememe olayı yok, aksine detayları akılda tutmaktan önemsemekten ve ayrı ayrı ilgilenmekten sıyırmaya yaklaşıyordum bir zamanlar, ama şimdi iyiyim. iyiyim ben yea :) birde merak ettim abi, nasıl oluyor da bu özellikler bilinebiliyor, bence bir istatistiği var bunun, neticede yıldızlara bakılarak insanın huyunu suyunu bilmek olanaksız gibi, sizce?

  • karlmarx  (28.04.11 03:41:53)
yükseleniniz ve merkürünüz ve de mars'ınız hangi burçta bunlara bakmak lazım.

kafa basmaz derken böyle incelikli işlere, alengirli işlere pek basmaz.

yıldızları bilemicem ama tecrübeli bir astrolog haritanızdan değil sizin karakterinizi anne-babanızın karakterini bile okur. şaşar kalırsınız.
  • mea maxima culpa  (28.04.11 03:45:56)
zengin saçlı olur.

  • deeperdown  (28.04.11 03:51:30)
deeperdown saygılar, saçlar daha bi zengin oldu :)

  • karlmarx  (28.04.11 03:55:23)
bu arada merak ettim: nereye koşuyor bu burcu erkeği?

  • mea maxima culpa  (28.04.11 04:01:20)
merada koşan koç gibi
havada uçan kuş gibi
uçar kaçar çakar
ben burçları neyleyim
  • ermanen  (28.04.11 04:20:50)
bir soru daha? @karlmarx'ın doğum gününü nerden öğrendin @kitty?

yoksa gerçek karl marx mı boğa olan?
  • mea maxima culpa  (28.04.11 04:24:48 ~ 04:25:19)
kity gerçek karldan bahsediyor, ben 26 mart doğumluyum.

  • karlmarx  (28.04.11 04:31:10)
yükseleni de kovaymış.

  • mea maxima culpa  (28.04.11 04:41:52)
ego ego ego. ama öyle böyle değil, sanki bir tek kendinde ego sorunu varmış gibi bir ego. sevmiyorum koç burcu erkeğini.

  • 13  (28.04.11 08:53:40)
güçlü, çekici, ilgi çekici, kıskanç, sadakatsiz, libidosu yüksek, tutkulu, kendinden bahsetmeyi seven, kendinden farklı insanları çok yargılayan ve küçük gören, yapmacık olmayan, cömert

  • purpurum  (28.04.11 09:17:12)
mea maxima culpa'ya kesinlikle katılıyorum. boğucular ya.

  • be forever young  (28.04.11 18:59:24)