google chrome'da şifre hatırlama

malum browserlar şifrelerini sizin için kaydediyor ve tekrar tekrar şifre girmenize gerek kalmıyor.

chrome kullanıyorum. üniversite portalımın kullanıcı adı ve şifresini otomatik giriyordu kendi. ama nedense artık girmiyor. her seferinde kendim girmem gerekiyor. şifreyi
kaydet uyarısı da gelmiyor.

bu işlemi manuel olarak nasıl yapabilirim?

seçenekler>kişisel öğeler>şifreler>şifre kaydetmeyi öner seçeneği işaretli olmalı.

  • ahmet demir  (27.04.11 15:36:43)
şifre kaydetme öner açıkmış zaten. zaten diğer sitelerde ilk giriş yaptığımda öneriyor hali hazırda. ama dediğim gibi üniversitemin portalında sormuyor artık bunu. siteden de bi sorun olduğunu sanmıyorum.

manuel , elle şifremi hatırlatmasını sağlayamazmıyım. öyle bir uygulama yok mu?
  • harrage  (27.04.11 15:43:20)
yok.

  • benlik bu kadar  (27.04.11 15:44:42)
seçenekler>kişisel öğeler>şifreler>kaydedilen şifreleri yönet ' ten istisnalara gel. büyük ihtimal istisnalar kısmındaki site isimlerinde senin okulun portalı olması lazım. bunun sebebi senin bilgisayarından baska bir arkadasın aynı portala giriş yaptıysa ve üst tarafta şifre hatırlatma panelinde bu sayfa için asla'ya tıklamıştır. sorun bundan kaynaklı olmalı.

  • conquerror  (27.04.11 16:01:29)