Pegasus / Sky / Sun Express

Sevgili Hezarfenler bu 3 hava yolundan hangisi tercih edilesidir? Konfor, güvenlik, kalite vs... açısından.

pegasus > sunexpress sky'ı henüz test edemedik.

  • ben yapmadim miki yapti  (27.04.11 13:43:10)
pegasus

  • turuncu ornitorenk  (27.04.11 13:43:44)
hepsi aynı.

  • black sabahat  (27.04.11 13:51:50)
hepsi aynı.
-pegasus türkiye'de tecrübelendi.
-sky adı hep iyi bilinen uluslararası bir firma.
-sun express zaten thy/lufthansa ortaklığı. thy'yi sevmesek de kötü bir firma diyemeyiz. ayrıca lufthansa zaten işi kotarır. ayrıca sun alçakgönüllüdür (bence)
hepsi iyi.
  • ben smyrna  (27.04.11 14:10:50)
sky'ı ben de bilmiyorum. konfor ikisinde de aynı. ama sun expressin atatürkten uçuşları varken pegasusun pek yok. bi de pegasus en zamanında kalkan firma.

  • vejeteryan vampir  (27.04.11 14:15:34)
@smyrna, sky o uluslararası firmanın türkiye çakması. aynı değiller.

  • vejeteryan vampir  (27.04.11 14:16:21)
sun express
yalnız bazen pegasus'un koltukları daha geniş olabiliyor, denk gelirse

  • meriadoc  (27.04.11 14:24:45)
Sky'ı bilmiyorum ama Sun Express mi Pegasus mu dersen Pegasus.
Sun Express iki ay öncesinde aldığım biletin uçuşunu bir anda iptal edip uçuşuma kısa bir süre kala haber verdi.

edit: yanlış hatırladım, haber vermedi. ben uçuş detaylarını kontrol etmek için sitesinden bakayım dedim, aa bi baktım uçuş yok o gün! bileti aldığım acenteyi aradım, o da Sunexpress'i arayp sordu, iptali teyit etti falan fistan.
  • yumusakdiken  (27.04.11 15:31:59 ~ 15:33:23)
Sky en yeni ve hizmeti en güzel olanı.. Sandviç bile veriyorlar düşün :)))

  • sekosoft  (27.04.11 18:53:23)
sky rezalet.

bence sunexpress çok daha iyi pegasus'tan.

sunexpress > pegasus > sky
  • isyanim var ulaan  (27.04.11 19:39:25)