Pharmaton karın ağrısı yapar mı?

Son zamanlarda karın ağrısı sorunu çekmeye başladım. Yiyeceklerimde yada yaşantımda bir değişiklik yok ama geceleri karın ağrısı ile dalıyorum uykuya. Artık akşamları olan karın ağrısı gündüzleri de olmaya başladı.

ben bu pharmaton denen naneden şüpheleniyorum, mide ağrısı değil kesinlikle bildiğimiz karın ağrısı.

var mı böyle bir şey, bu arada ben bu kadar saçma bir ilaç daha görmedim. Hiç bir faydası olmadı bana, bulantı da cabası.

ben 4 sene önce kullanmıştım bir şey olmamıştı. ama sizin dediklerinize bakılırsa sizde yararı yok zararı var.

  • sen git ben geliyorum  (27.04.11 11:14:14)
ben ki çok hassasımdır, bi kere bulantı hariç, hiç yan etkisini görmedim.

  • mahnita  (27.04.11 11:28:06)
Benim midem hassas değildir, sabahları aldıktan sonra 1 ile 4 saat süresince midemde ağrı, kazınma gibi hisler yaratıyordu, öğlen yemeğinden sonra geçiyordu.

  • nicin ben  (27.04.11 13:33:55)
zamanında üniversite sınavına hazırlanırken bünyem zayıflamasın diye doktor bana one a day önermişti (dişi kişiyim). ancak vitaminleri kullanmaya başladıktan bir süre sonra halsizlikle başlayan süreç, şiddetli karın ağrısı, ishal ve mide bulantısı şikayetleri ile beni yatağa düşürerek son buldu. doktorum vitaminlerin ağır geldiğine karar verip değiştirmişti.
kısaca; oluyor öyle.

  • balik kraker  (27.04.11 16:33:21)
biraz araştırdım. Pharmatonun dışında o çikolata kokulu kaplama lesitinmiş ve lesitin karın ağrısı ve mide bulantısına yol açabilirmiş.

Ayrıca sabah 1 adet içtiğim hapın gece yarısında bile karın ağrısı sebebiyle beni uykumdan uyandırması bana bu ilacın pek iyi gelmediğini söyleyebilirim.

galiba en mantıklısı ilacı bırakmak, öyle yapıyorum. Bakalım neler olacak.
  • beholderrulez  (27.04.11 16:48:33 ~ 16:49:35)
evet karin agrilarimin sebebi bu ilaçmiş.

  • beholderrulez  (29.04.11 11:04:02)