Hızlı Okuma

Merhaba arkadaşlar . Ben okuma hızımı artırmak istiyorum ve bu konu ile ilgili , satın alabileceğim ders cd vb. şeyler biliyor musnuz ? Ders almak istiyorum fakat bunula ilgili ders veren bir kurum bulamadım . Bu konuda çok eksiğim var ne olursa yapmak istiyorum . Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

www.kitapyurdu.com
buradan başlamıstım.

son yillarda belediye kurs ilanlarinda ucretsiz verildigini goruyorum onlardan faydalanmaniz mumkun.
kitabi bitirdikten sonra 3 ay gibi bir surede hizinizi test edin ciddi bir artis yok ise kursa yonelebilirsiniz ben sadece kitaptan faydalanmistim ve ciddi bir artis kaydettim sonrasi yillar icinde oturuyor biraz vakit lazim bir de kitabi tekrar gozden gecirmeli zaman zaman...
  • zirvelerin ozgurlugu  (24.04.11 20:18:03)
bu ders veren kurum:
www.degisimsitesi.com
buda konuyla ilgili yönlenebilebileceğin teknik
www.tugem.com.tr
  • neysene  (24.04.11 21:09:46)
Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme Teknikleri Adil MAvişin kitabı tavsiye ederim.ayrıca net üzerinde bazı hızlı okuma teknikleri ile hazırlanmış programlar var.onlarla çalışabilirsiniz.

ayrıca mesaj yoluyla ulaşırsanız bende bulunan programı da paylaşabilirim.
  • garnet  (24.04.11 21:13:18 ~ 21:18:51)