Slayt yaparken şarkı problemi - Powerpoint 2010

Şimdi slayt yaptım, arkaya fon müziği koydum. Sanırım bu yeni sürümlerde şarkıyı direkt içine gömüyormuş ki kaydettikten sonra da 5 mb falan oldu boyutu. Gömdü yani şarkıyı. Ben çalıştırdığımda çalıyor ama başka bilgisayarlarda şarkı çalmıyor, gömdüyse neden çalmıyor ki? Peki eski sürümde olsa nasıl yapacaktım, şarkıyı hedef göstersem tamam ama cd ye çekince mesela hedef değiştiği için yine çalmaz? Aynı klasörde olmaları yetiyor mu?

Bir el atın da şu fon müziğini halledeyim. Bugün son gün.

evet şarkı o bilgisayarda yoksa çalmıyordu. şarkını da yanında götür bence.

  • miss antartika  (23.04.11 22:49:46)