[]

Youtube Hata Mesajı

Birçok videoda "An error occurred. Please try again later" mesajı veriyor. Fakat bazı videolar sorunsuzca açılıyor.
Sebebi ne olabilir? İşletim sistemin MacOS Leopard, tarayıcım Safari. Tarayıcıya reset attım, sistemi restart ettim bana mısın demedi.

Şu anda açmak istediğim video da şudur: www.youtube.com

Sizde açılıyor mu?

 
sorunun kaynağını bilmiyorum ama bende açıldı. firefox.


  • rectoa  (21.04.11 12:43:19) 
ben de dünden beri bi videoyu açamıyorum. senin verdiğin linki de açamadım aynı hatayı veriyor. win 7 kullanıyorum, firefox tarayıcım.

hakkaten nedir bunun nedeni ve çözümü?
  • yazaryan  (21.04.11 12:43:56) 
You tube yasaklı iken yaptığınız tüm ayarları kaldırın. Cihazı Kapatıp açın. Düzelmesi gerekir.


  • ben smyrna  (21.04.11 12:44:06) 
bende de açıldı.


  • misery loves company  (21.04.11 13:31:31) 
mac os x 10.6.7'de safari'yle ve firefox'la denedim acildi..


  • buzzlightyear  (21.04.11 13:38:35) 
host dosyanızı değiştirin, google'de ufak bir arama yaparsanız çözümü bulabilirsiniz. "youtube host dosyası" şeklinde arama yeterli olur.

hatta aramayın alın size link www.gizemliblog.org
  • from brain to fingers  (21.04.11 14:33:49 ~ 14:35:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.