Samsung telefonlarla ilgili bilgiye ihtiyacım var

üç telefon arasında gidip geliyorum. Hangisini almalıyım?
Kullanmış veya kullanan birilerinin yardımına ihtiyacım var.

birisi bu: bit.ly

diğeri bu: bit.ly

bir de bu: bit.ly

yada aynı fiyatlarda daha güzeli varsa,o da olabilir.

telefonun asıl işlevi arayıp mesaj cekmektir.. bunları yerine getiren ucuz bi telefon alıp ipod tarzı bişey alsan touch olabilir mesela?

  • thednb  (21.04.11 00:34:28)
tartismaya gerek bile yok. samsung ace.

@thednb: bu paraya bu telefonlar gayet guzel. ipod touch'dan eksik bir yanlari yok fazlalari var.
  • entrapmen  (21.04.11 01:16:12)
htc'nin modellere de bir bak derim. belki hoşuna gider. ama bunlar arasında ace.

  • passion rules the game  (21.04.11 01:36:47)
Android'e yönelmekle doğru yapmışsınız ama, yine bir Samsung kullanıcısı olarak Ace yerine Acer S100 liquid E öneririm ben. İkisinde de Adreno 200 GPU olmasına rağmen Galaxy Ace'teki 800MHz'lik ARM11 CPU'nun yerine Acer'da 1GHz Snapdragon ARMv7 işlemci var. Ayrıca yine 320x480 yerine 480x800 çözünürlüğünde ekran farkı var. Bu da işlemci sayesinde flash desteği ve ekran çözünürlüğü sayesinde HD oyunlar demek.

  • thor odinsson  (21.04.11 04:24:41)
androidli olsun taştan olsun.

  • exenic  (21.04.11 10:43:27)