[]

inanmak istememek (temmuz 2011 kpss)

yahu buna sadece öğretmen adayları, iibf, hukuk mezunları falan mı girebiliyormuş neymiş? sosyoloji bölümü mezunu olarak, seneye mi kaldı bizim iş?? peki iletişim fakültesi mezunları, onlar da mı seneye??

ek soru: bundan 2-3 sene önce kpss'ye girmiş bir kişi, lazım olduğunda bu puanının çıktısını bilmem nesini nereden alabilir? kaç sene geçerli olur bir de o puanı?


 
bölümler hakkında bilgim yok ama diğer soruya cevap vereyim.çıktısını ösym merkezi'nden alabilirsiniz herhalde. sınavın geçerliliği de 2 yıl.


  • guro1907  (20.04.11 09:30:23) 
2011 de sadece A grubu kadrolar ve ogretmenler icin sinav yapilacak. bolumunuzle A grubu kadroya basvurabiliyorsaniz sinava girebilirsiniz. peki A grubu kadro nedir diye sormak isterseniz google hizmetinizde size tum ayrtınlari verecektir.


  • helenart  (20.04.11 10:16:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.