Murathan Mungan'ın Hangi Kitabı

Bu aralar içimde acayip bir kitap okuma aşkı var. Bu devam etsin istiyorum. Birkaç tane sevdiğim yazarın bütün kitaplarını kısa sürede bitirdim. Murat Menteş'ten sonra yeni arayış içerisindeyken Murathan Mungan'ı önerdiler. D&R'a gittim. Baya bi kitabı vardı kararsız kaldım. Kısacası hangi kitabını önerirsiniz? Sözlükteki başlıkta daha çok yüksek topuklardan bahsedilmiş. bunun dışında "kadından kentler" ve "yaz geçer" hakkında olumlu entryler girilmiş.

uc aynali kirk oda'yi pek begenmistim ben.

  • comptrol  (20.04.11 01:02:20)
tüm kitaplarını okumadım, okuduklarımdan yer edenler şunlar:

Yaz Geçer
Cenk Hikayeleri
Üç Aynalı Kırk Oda
Meskalin 60 Draje
Büyümenin Türkçe Tarihi
Ressamın Sözleşmesi Murathan Mungan'ın Seçtikleriyle
  • tedirginlik hucresi  (20.04.11 01:03:29)
Tiyatro metinleri seviyorsan kesinlikle geyikler lanetler i oku..

  • kayip cocuk  (20.04.11 01:04:25)
cenk hikayeleri

  • hadii  (20.04.11 11:37:14)
bulabilirsen murathan 95. ama sınırlı sayıda basılmıştı, tek basımdı hatırladığım kadarıyla. sahaflarda falan anca....
içinde kendine, yazdıklarına ve yazacaklarına dair herşey vardı.
onun dışında şiir seviyorsan kesinlikle yaz geçer,
Kum Saati
Sahtiyan
Mırıldandıklarım
Oda, Poster ve Şeylerin Kaderi
Omayra
Metal
Oyunlar, İntiharlar, Şarkılar
Mürekkep Balığı
Erkekler İçin Divan
öykü olarak:
kırk oda,
cenk hikayeleri,
lal masallar,
kaf dağının önü
kendi adıma eski kitaplarını daha bir zevkle okuyorum
başkalarına ait eserleri topladığı seçkileri de güzel ama kendi kitapları kadar tat vermedi bana
  • şaşkın  (20.04.11 17:37:57)