[]

afiş için yardım lazım.

google görseller derman olamadı. siyah beyaz olmak üzere bir tane başkaldıran bir tanede boyun eğen insan resmi lazım. bi bulduruverin sevgili aşağısöğütönülüler.
 
sxc.hu'ya baktınız mı? olmazsa deviantart'ın stock photos kısmında arayın ama çoğu DA dışında kullanılmasına izin vermez, oraya üyeyseniz bakabilirsiniz.


  • cinna monster  (17.04.11 13:06:15) 
@cinna monster; eyvallah.

www.istockphoto.com

bu resmi bana bulabilecek babayiğit çıkar mı acaba?
  • hexa  (17.04.11 13:20:12) 
afişi nerede kullanacaksınız? link verdiğiniz resmin büyük versiyonunu nereden bulursunuz ücretsiz bilmiyorum ama öğrenci işi bir işse illa ki fotoğraf kullanmanız gerekmiyorsa en azından ufacık bir emekle şu brushlar mjag.deviantart.com kullanılarak o görselin benzeri yapılabilir


  • cinna monster  (17.04.11 13:25:50 ~ 13:28:43) 
sadece ufağını bulabildim. (git: amlawdaily.typepad.com)


  • onexey  (17.04.11 13:28:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.