Arkadaş olarak eklemek...

Yalnız bir kere aynı ortamda bulunup tanıştığınız ,hoşlandığınız,aşık olduğunuz bir kişiyi facebookta arkadaş olarak eklermisiniz?

duruma bağlı. arada bi muhabbet olduysa eklerim tabi. muhabbet olmadı sadece tanıştıysak eklemem. ikinci kez karşılaşırsak eklerim ama. karmaşık bi algoritmam var.

  • yvandal  (16.04.11 01:08:20 ~ 01:08:51)
kendiside benim gibi öğrenciyse eklemem, erkekse hiç eklemem, hoca, işyeri sahibi yada bölümümün devamında işime yarayabilecek mevkiilerde biriyse affetmem aynı gün eklerim.

  • hıkmıkzık  (16.04.11 01:12:10)
eklerim... belki muhabbet ilerler... artık herkes herkesi ekliyo lan facebookda. bi de tanışmışsın yani, her türlü ekle derim ben...

  • ruhibirbanyo  (16.04.11 01:12:45)
abi fb dan ekliyim muhabbeti ilerletiyim diyosan sanki olmaz öyle ya... ama ekle sen... aksi halde hiç olmaz zaten..

  • maxpainn  (16.04.11 01:16:44)
bir kisi ile yalnizca bir kez (rakam ile 1) ayni ortamda bulunup tanistiktan sonra ondan hoşlandigina ve hatta aşık olduguna karar verdikten sonra yapilacak en akillica iş onu hemen facebook'ta arkadas olarak eklemektir.

  • jackofalltrades  (16.04.11 01:26:13)
abi seviyosan git ekle bence.

  • gene mi gene  (16.04.11 01:34:39)
o beni eklemeden ben kimseyi eklemiyorum, ekleyenlerle de cok samimi degilsem kabul etmiyorum.

  • fundamental  (16.04.11 01:49:18)
hayır.

  • blackdog  (16.04.11 02:11:54)
seviyorsan konuş, sonra ekle.

  • ermanen  (16.04.11 04:38:18)
Bence cekinme

  • vanwarantion  (16.04.11 06:38:09)
ekle ya korkma... sonucta konustunuz madem = taniyorsun = facebook'ta ekleyebilirsin...

malum, facebook arkadasligi bildigimiz arkadaslikla ayni sey degil, uzaktan gormus oldugun kisiyi bile facebook'a ekleyebilirsin...

ben gecen ilk defa dogum gunumu gorunur yaptim (ama gercek tarihi degil, ertesi gunku tarihi girdim) ocakta dogmus adami herkes kutladi mart ayinda... boyle samimiyetsiz bir site iste, korkma, ekle.
  • thunder thunder thunder thundercats  (16.04.11 07:59:54)
ikinci buluşma için açılacak muhabbetlerin, ilgi alanlarının tespiti ve onu daha iyi tanımak için bi profile bakmak elzemdir, eklerim. not olarak henüz chati bi kere bile açmış değilim.

  • roket adam  (16.04.11 15:50:15)