Kaşımı deldirdim, şimdi ne yapacağım? 2 önemli soru!

kaşımı deldirdim bugün. adam bi sprey aldırdı günde 3 defa sür dedi. ilk 24 saat hiç su deymeyecek dedi. ama bu spreyi bugün kullanıcak mıyım yoksa yarın mı başlayacağım o kısmını sormadım ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. kullanmaya başlıyim mi spreyi?

bir de adam işlemi yapmadan önce bölgeyi hiç temizlemedi dezenfekte falan etmedi. yaptıktan önce de sonra da kaşıma hiçbir şey sürmedi krem falan filan. sadece piercinge ve iğneye sürdü. enfeksiyon falan kapmaz di mi?

başla spreyi kullanmaya. 22de başla. günü 3e bölüp kullan işte. su değdirme. enfeksiyon kapmaz bence. spreyi aksatma su sürme vs.

  • girl in a coma  (14.04.11 21:48:32)
kaş cok sakat bolge olabildigince uzun sure kullan dezenfekte edici bişeyler benim kaşımın iyileşmesi cok uzun sürdü cunku bişey kullanmadım
daha sonra kullanmaya baslayınca cabuk iyileşti ve normale dondu
gozun mosmor olcak umarım hazırsındır:D
  • jack n brooks  (14.04.11 21:59:06)
Niye gözü mosmor olsun yahu, ben iki kaşımı da farklı zamanlarda deldirdim, ikisinde de ne morarma ne bir şey oldu. Spreyi kullanabilirsin ilk günden. İğneyi dezenfekte ettiyse sorun olmaz, kafana takma hiç.

  • jesterdancer  (14.04.11 22:14:59)