Ekşiduyuru Kamuoyu Yoklaması: Kaşa Piercing !

Kaşıma piercing yaptıracağım. Erkeğim, esmerim, 19 yaşındayım, aptal olduğum için hala lisedeyim -ama son he-. Kafaya koydum yaptırıcam bi iki güne. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Bi arkadaşınızın yaptırdığını düşünün ve ona konuşurmuş gibi konuşun da insanların tepkilerini aşağı yukarı burada öğreneyim de yaptırdıktan sonra hazırlıklı olayım

burda bunu soruyosan yaptırma. sana ne ki insanların tepkisinden? yakıştırıyorsan tak.

  • jangara  (13.04.11 20:32:13)
sürekli takmazsan sıkıntı oluyo..kapanıyo, falan..

  • hadii  (13.04.11 20:33:13)
Buradakilerin çoğunun o tarz şeylere tepkisi falan olmaz zaten. Senin yaşadığın yer, arkadaş çevren daha önemli. Biz bilemeyiz dolayısıyla.

  • xenophobe  (13.04.11 20:34:22)
takmadan önce "mal mısın olm ne piercing'i?" olurdu herhalde..

taktıktan sonra da "harbi malsın olm sen" derdim:)
  • fayfim  (13.04.11 20:34:52 ~ 20:35:38)
ben de o yaşlarda yaptırmıştım bir ay taktım sonra çıkardım bir daha da kullanmadım.

  • nedensizce  (13.04.11 20:43:00)
kadıköyde okuyup yaşayan birisi olarak bahsettiğim tepki mahalle baskısı değildi. @hadii şeklinde öneri ya da @fayfim şeklinde tepkiden bahsediyodum.

mesela halka yaptır/yaptırma, çok sıkıntılı hiç uğraşma gibi öneriler de iyi olabilir
  • ack3000  (13.04.11 20:43:32)
@nedensizce izi kaldı mı

  • ack3000  (13.04.11 20:43:56)
yaptırma panpa bence.erkeklere yakıştıramadım bir türlü...

  • p a t r i o t  (13.04.11 20:51:21)
hayır kalmadı, hatta çıkardıktan bir hafta sonra deliği bulamadım :)

bu arada ben arkadaş zoruyla yaptırmıştım resmen ama sonra pişman oldum gereksiz bir deneyimdi yani benim için, üstelik cidden yakışmıyor kimseye.
  • nedensizce  (13.04.11 20:57:26 ~ 21:00:46)
yaptırma. bugüne kadar kimseye yakıştıramadım, seni görsem yolda sana da yakıştıramayacağım. bir de lise kıyafetin falan varsa of kesin bittin :)

  • sen git ben geliyorum  (13.04.11 20:58:41)
kaşların gür ise yaptırma. kalın ise yaptırma. diyorum. yakışmıyor çünkü. düzgünse kaptır gitsin. okulda sorun olmıycak mı? çıkar mıkar derlerse anlamı kalmaz, deldirdiğinle kalırsın.

  • girl in a coma  (13.04.11 21:06:29)
arkadaşımda izi kaldı, en sevdiğim piercing yeri kaş bence..
çalışmasam yaptırırdım..

  • omonia  (13.04.11 21:28:48)
müdür saldırmasın sonra.

2-3 sene sonra hevesin geçince çıkartacaksın, takmayacaksın. 2 tane kocaman delik duracak orada çirkin çirkin.
  • ronaldo17  (13.04.11 21:32:16)
bugün yaptırdım valla cebimde para vardı gittim yaptırdım.. acı yok, görüntüden memnunum. kızların hepsi çok güzel dedi, erkeklerden beğenen çıkmadı. mutluyum pişman değiim

  • ack3000  (14.04.11 20:20:53)