ntvspor nba

cumartesi playoff'lar başlıyor ama bunlarda tık yok spikerlerine tweetr'dan sorsan bilmiyorum derler herşeyden bihaber çalışanlara sahipler bilen varsa acaba yazabilirmi cumartesi playofflar yayınlancak ntv-ntvspordan.

bilmemeleri normal çünkü daha normal sezon bitmedi, playoff fikstürü belli değil,

şurdan takip edebilirsiniz hangi maçların yayınlanacağını.
www.nba.com
  • ocanal  (13.04.11 15:44:40)
daha nba'de bilmiyor maç programlarını, normal sezon bu gece biticek ondan sonra belli olcak her şey

  • cikolatalıgofret  (13.04.11 15:45:14)
bende adamlara fikstürü sörmuyorum ki yayın haklarını aldınız mı yayınlanackmı diye soruyorum.

  • brazzers01  (13.04.11 15:50:31)
tabi ki yayınlanacak ama ne sıklıkta olur bilinmez, geçen senelerdeki gibi de olabilir daha yoğun da olabilir ama maç garanti izleriz

  • cikolatalıgofret  (13.04.11 15:55:53)
yurtdışında böyle değil ya az tv nba tv gibi her gece bi nba maçı veriyo keza diyer avrupa ülkelerininde spor kanalları çok sık nba maçı veriyor bizim ntv-ntvspor neden haftada 2 (en fazla) bunlardan biri de banttan olan bir yayın politikası izliyor nedeni nedir yahu tweetrdan sorduğumzdan da yayınları nba belirliyor yemeyin bizi nba nba tv yi belirliyor bunlar bizi salakmı zannediyor.

  • brazzers01  (13.04.11 15:58:44)
evet.

  • lorenzen  (13.04.11 16:47:58)