[]

Dealextreme'den Alışveriş

Tek tek iki kez ürün sipariş ettiğimde iki ürün de ayrı ayrı pek güzel gelmişti, ama geçenlerde 4-5 tane birbirinden farklı ürün sipariş ettim, 10 gün boyunca tedarik sürecinde göründü hepsi. İnternette bir yerlerde tedarik ettiklerini hemen gönderiyorlar, yani iki kargo şeklinde gönderiyorlar öyle bir durum olursa falan diye okumuştum. Ben de bir ümit bekledim ama en sonunda dedim herhalde olmayacak, gümrükte falan takılır diye korkuyorlar olsa gerek, PayPal'dan dispute açtım, daha ben açar açmaz "order cancelled" diye mail geldi =/ Yahu bir dursaydınız, bir sorsaydınız neymiş derdim. Neyse, çalışanlardan biri güya özür mesajı falan gönderdi, ama ben bir türlü sorunun ne olduğunu öğrenemedim hala. Bir bilsem ne olduğunu, ona göre davranacağım. Tek tek mi sipariş versem aynı ürünleri acaba? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu aranızda?
 
tek tek sipariş ver. ben de 4 5 ürün sipariş verdiğimde bir tanesini aylar boyu yollamadılar, sonunda vazgeçtim, zaten 1 küsür dolarlık bluetooth adaptörü idi.


  • jemjum  (12.04.11 22:18:35) 
Ya işte bana da öyle yapsalardı neyse diyecektim de, yani birini bile vermediler kargoya 10 gün boyunca.. neyse bir de öyle deneyeyim madem. bu sefer de "bu bir sürü sipariş vermiş, bir seferde göndeririz hepsini" demezler inşallah kendi kendilerine =) neyse, iyi ki PayPal var.


  • vercingetorix  (12.04.11 22:32:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.