[]

swf dosyası konusunda yardım lazım dostlar! :(

Çok acele gif formatına çevirmem gereken bir swf dosyası var elimde, fla formatı da olabilir, web banner olarak kullanılacak.


Lütfen yardım dostlar! :(

EK: internette swf to gif seklinde arattim fakat bir sonuca ulasamadim maalesef, olmadı :(
Zaten kucucuk cucuk kadar bi dosya.

 
gif için;
swf gif converter
şeklinde,

fla için;
swf decompiler
şeklinde arayabilirsin.
  • kirkkarakterlikkirikayakliakillikirkayak  (12.04.11 15:33:43) 
www.msxlabs.org bu sitede bi program var bi dene. google'da swfyi yazarken daha biçok sayfa çıkıyo bende googledan baktım şimdi senin için.herkes googldan bakar.bilen biri çıkcağını sanmıorum pek burda.teknik konu başlığı altındada sorabilirsin.


  • semson  (12.04.11 15:35:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.