Balçova'da spor salonu

Efenim balçovada ikamet eden bir yazar olaraktan spor salonu tavsiyesine ihtiyacım var. Ortam, hocalar, aletlerin yeniliği ve fiyat hakkında beni bilgilendirirseniz, size ata caddesine kokoreç ısmarlarım, üzerine de midye yeriz. Yeminnen

ben de aynı dettten muzdaribim,bilen varsa cevap atsın..

  • macahael  (14.03.08 13:55:15)
istanbul'da ikamet eden bir birey olarak Kipa'nın içinde, Köfteci Ramiz'in yanındaki spor salonunu biliyorum. Biraz pahalıydı ama güzel bir yer aletler yepyeni. Ben gitmedim ama gezmiştim içini. Yıllık 900'e inmiş fiyatı galiba kız arkadaşıma sordum az önce. Ayrıca Prenses Otel'in yolu üzerinde 'sports sports' diye bir yer varmış burası daha uygunmuş fiyat olarak. Ayrıca Palmiye'nin içinde de bir spor salonu varmış. istanbullu olarak bu kadarını biliyorum. :)

  • snickers  (14.03.08 13:56:38)
@snickers

hocam oralardan yardımın için çok teşekkürler :))

bizzat kendi giden daha net bilgiler verebilecek biri çıkarsa mutlu olurum
  • sijwocaq  (14.03.08 14:45:30)
Yasam Spor'u kesinlikle tavsiye ederim,gerci ückuyular'da ama size uzak sayılmaz,bence dört dörtlük bir yer,herseyden once sıcak ve samimi bir mekan,calısan (yani musteri) kız erkek sayısı esittir genelde,onunde ve arkasında araba park sorunu olmaz,kredi kartı gecer,kampanyaları vardır,indirim yaparlar,2 sene düzenli olarak devam ettim ve en ufak bir sıkıntı yasamadım,aletler surekli yenilenir,fiyatları cok uygundur,hocaları insancıl ve yardımcıdır vs vs

  • im2shy  (14.03.08 16:41:15)
palmiyenin içindeki spor salonunun çok iyi olduğunu duydum kardeşimden. aylık da 90 ytl gibi bir rakamdı sanırım.

yok o kadar vermem daha ucuz olsun derseniz fatih kolejinin içinde bir spor salonu var aylık 30 ytl ve gün-zaman kısıtlaması yok. ama kalitesi de o kadar. şu an fazla bileni ve üyesi yok. giden arkadaşlarım memnun.

para sorun değil ise kipadaki salon derim.
  • badfan  (14.03.08 20:14:11)