survivor

ya çok merak ediyorum. şimdi bu kadınlar 1 ay mı ne orada duruyorlar. iyide bacakları, kaşları, bıyıkları hiç mi çıkmaz? bu kadınlar hiç mi regl olmaz? nasıl çözmüşler bu işi ki acaba?

Bir de gerizekalı bi adam var orada "gız" diyen. neden kimse hayvanları canlı canlı parçalayıp yediği için ses çıkarmıyor ki? kadınlara ettiği hakaretleri söylemiyorum bile. zehirlenir diye bekliyorum sadece bu kadar

(git: 239067)

  • sen git ben geliyorum  (09.04.11 23:04:56)
doğal ortam,doğal olay dolayısıyla ped yerine palmiye yapraği falan kullanıyor olabilirler ilkelleşmenin sınırlarını zorlayıp bacakları bıyıkları falan da midye kabuğu ile alıyorlardır.

o garip yaratık için de 7/24 dövsen yine rahatlatmazsın,salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk yani...
  • skywalkeremre  (09.04.11 23:05:13)
yaw aga adamlar harbiden aç mı kalıyor sizce ya? 24 saat kamera mı çekiyor ki bunları ne yaptıklarını görelim?

  • baldur  (09.04.11 23:06:11)
bence 1 haftada falan çekiyorlar bu yarışmayı. bu arada midye kabuğunu bende deneyeceğim

  • sheridans  (09.04.11 23:12:54)
tabii ki televizyonda gösterdikleri kadar ilkel bi hayat yaşamıyolar. tuvalet ihtiyaçlarını falan nasıl karşılıyolarsa aynı şekilde duş falan da alıyolardır. yarışmadan sonra da "çok zor şartlarda yaşadık" demek zorundalar tabi, muhtemelen bi şeyler imzalıyolardır. inanmayın dediklerine. yemek bile yiyolardır.

  • yazaryan  (09.04.11 23:16:00)
ben şöyle bir mantık yürütüyorum: kadın olsam, lazer epilasyon yaptırmadığım sürece katılamam öyle bir yarışmaya. bence oradaki yarışmacı kadınlar da çoktan lazerle aldırmışlardır kıllarını yünlerini. adet meselesine gelince, ped konusunda yardım alıyorlardır yaa, zaten ayda bir kez 3-4 gün yani.

  • desideratum  (09.04.11 23:47:08)
ebru destan kalıcı manikür yaptırmıştı adaya gitmeden yani lazer yaptırdıklarına emin olabilirsin ama bundan önceki yarışmalarda kesin bir hile vardı o merve'nin falan hacı hiç mi kaşı bıyığı olmaz battaniyenin ipi falanda yalandır kaç hafta kaldınız battaniye kalmaz o kadar kıla tüye :p

  • hmm  (10.04.11 00:12:53)
o değilde... adam yengeci canlı canlı değilde, pişirip yeseydi aynı tepkiyi verecek miydin? YEngeç yedi diye adam zehirlenir diye temenni beklemek... (bkz: samsun'da sokak köpeğini döverek öldüren adam) sen bunun zehirlenmesini bekle bence...

  • mr fusion  (10.04.11 03:02:12)
daha kötüsü var diye "az kötüye" ses çıkarmayayım mı?

  • sheridans  (10.04.11 22:24:35)