[]

gsm çekim gücü

turkcelle 13 yıllık ilişkimize son vermek üzereyiz. lakin avea-vodafone arasında tercih yapamadım. önemli olan tüm türkiyeyi dağ-bayır-bucak-köy gezen biri için gittiği heryerde telefonun çekmesi. allah için turkcellde çekmiyor diye bişey olmuyodu pek. siz ne dersiniz; avea mı vodafone mu?
 
vodafone


  • semson  (09.04.11 16:39:20) 
vodafone çekim kalitesi iyi, heryöne dakkaları yurtdışı sabit hat ve vodalarda geçerli ayrıca yurtdışına çıkarsan heryöne dakklarının yarısı kadar beleş konuşuyosun.


  • rereroro  (09.04.11 16:48:01) 
vodafone bariz daha iyi.


  • roket adam  (09.04.11 16:48:40) 
vodafone. turkcellden bile iyi çekiyor anadolunun bir çok yerinde.


  • jassinpera  (09.04.11 23:08:24) 
avea daha trakya'nın bazı köylerinde çekmiyor. aman derim.


  • annem bana kiz bul evlen dedi  (10.04.11 03:19:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.