Excele Sayı Değeri Girdiğim Anda Çöküyor

Evet, deli gibi işim olduğu bir anda excel saolsun yalnız bırakmadı beni, rastgele bi hücreye tıklayıp herhangi bi sayı girmeye çalışınca excel hata verip kapanıyor anında, hata raporu gönder gönderme falan, ayrıca şunu fark ettim 50 kere falan açıp denerken, harflerin üzerinde yatay duran sayılar hep çökertirken num lockla açılan sayı panelinde 4-5 kere çökmeden sayı girdim
nası düzelir bu?

yeniden yükle.

dediğin olay büyük bir soruna benziyor.

tabii yanılıyor da olabilir.
  • latios  (09.04.11 01:41:32)
eğer çözümü bulamazsan.işini görebilir.

spreadsheets.google.com
  • bagcivan  (09.04.11 01:47:04)
Benim birkac hafta surdu bu sorunu halletmem. Uninstall edip tekrar yuklemek de ise yaramiyor. Yapman gereken windowsta yeni bir kullanici yaratip, o hesapla login olup office'i ordan calistirmak. Bende ise yarayan tek cozum bu oldu.

  • raist  (09.04.11 06:32:59)
peki sebebi ne olabilir?

  • ayrintida gizli seytan  (09.04.11 13:42:22)
ben office 2007'nin kanuni bir kopyasini kullaniyorum. sebebini ben de bilmiyorum hakkaten, ama baya birsey denedim sorunu gidermek icin hicbi faydasi olmadi.

  • raist  (11.04.11 05:48:21)