diyalog okuyup yorumlamaca

x: kız
y: ben
edit: yaşlar 24

hiç bir "yazma" vs muhabbeti yok, yemin ediyorum. cümleler bire bir değil, ama garanti ediyorum anlamda en ufak kayma yaratmayacak şekilde.

(x resim gönderiyor. saç rengi göstermek için. 4-5 kız var.)

y: çizmeli güzelmiş

x: ay lütfen
x: erkek muhabbeti yapma bana
x: en sevmediğim şey

y: "güzel" demek mi erkek muhabbeti ?

x: evet
x: sonuçta kanka falan değiliz
x: böyle bildirimlerde bulunman gereksiz

y: dur burdan anladığım şu
y: bi kızı güzel bulduğunu kankan olmayan başka bir kıza söylemeyeceksin
y: bu mudur ?

x: evet

y: peki

x: hem evli zaten
x: şansına küs

y: al işte
y: ben de bundan nefret ediyorum
y: senin o kızın medeni halini bildirmen gerekli mi sence ?
y: buradan anlıyorum ki sen benim şu an "kim, tanıştır, ayarla" yolu yaptığımı düşünüyorsun
y: ve bu über itici bir şey

---

iki seçenek sunuyorum ben size şimdi

1- abi tipik erkeksin işte ne bık bık ediyosun ?
2- kızın muhakeme yeteneği lise-1 ayarında.

arzu ettiğiniz başka açıklamalar eklemekten çekinmeyinz.

edit: bi de konuşmanın ilerleyen kısımları var, karışık oralar. özeti şuna geliyor: "sen tanımadığın insanların bulunduğu bir resimden, domates seçer gibi beğendiğin birilerini bana söylememelisin çünkü samimi değiliz."

kız, çizmeli kızı kıskanıyor.

  • baldur  (08.04.11 23:35:32)
vallahi ben burdan gıcık oldum kıza. haklısın sonuna kadar. güzel demişsin ne var bunda. belki kızı kıskanmıştır o yüzden böyle bi tepki vermiştir.

  • bensibernetikorganizmagormekistemem  (08.04.11 23:38:12)
kız ağır liseli. yaşı ne olursa olsun. sen haklısın bence panpa.

  • sen git ben geliyorum  (08.04.11 23:38:24)
kız muhtemelen bolulu arabesk rapçi miss tikky, öyle bir hava sezdim, arkana bile bakmadın vınlamalı.

  • uyku inadim inat  (08.04.11 23:42:47)
fazla örseleme, kıskançlığı geçsin konuşursunuz tekrar.

ayrıca keşke önce ona iltifat edip, sonra çizmeliye güzel deseymişsin.
  • brkylmz  (08.04.11 23:45:35)
yok müdürler yani ikili ilişki olarak düşünmeyin. muhabbetleri uzun zamandır "naber hava nasıl" olan iki insanın konuşması sadece.

  • celeron 300a  (08.04.11 23:48:51 ~ 23:49:02)
kız çizmeli kedi canını senin... kız senden hoşlanıyo bence.. saç rengi falan bi de kıskanmalar...

  • maxpainn  (08.04.11 23:49:06)
ben kadına biraz hak veriyorum ya. ama açıklayamıyorum, birazdan bir daha denerim...... deniyorum:)

ya şimdi, "çizmeli güzelmiş" ile başlayan bir muhabbetin varacağı noktayı (sizin öyle bir niyetiniz olmayabilir) tahmin edip hemen konuyu kapatma çabası içinde olabilir. arkadaşı evli falanmış ya bi de.

ayrıca bir kadına gidip arkadaşın güzelmiş demek ona dokunabilir pekala. (kadın bu :P)

veya erkeklerin kendi aralarında yaptığı "şu kız çok güzel hacı" benzeri bir konuşmanın muhattabı olmak istememiştir belki.

pek muhabbetiniz de yokmuş, ne bilsin kadın, "tanıştır, ayarla" demiyeceğinizi? haksızsınız, yanlış yapmışsınız demiyorum, karşı tarafın böyle algılaması o kadar anormal değil demeye çalışıyorum.
  • bruges  (08.04.11 23:52:13 ~ 09.04.11 00:17:09)
kıskançlık konusunda dikkat etmen lazim, ben zamanında ağır sıçmıştım, neyse :) bağyan klasik kıskanç, ya çenene sahip çıkacaksın, ya da kavga edeceksiniz paso. Kıskançlığın 2 sebebi olabilir, karşı tarafın niyeti vardır, sen başka hatunlara bakıyorsun diye kıskanıyordur, ya da klasik ota boka kıskançlıktır.

Eğer hacı ben bu işin altından kalkarım dersen devam et, ama fazla kıskançlık can sıkar, ilerde bir gün kız arkadaşınla giderken, "ya şu kızın da saçları ne güzel" dediğin zaman ayrılık eşiğine bile gelirsiniz
  • bonjurkes  (09.04.11 00:33:58)
kız bir şeyler ima etmek için trip yapacak ortam aramış, bulamamış, o yüzden "olmadık yerde arıza çıkaran kadın" olmuş, ağır liseli teşhisine katılıyorum.

  • mermaid  (09.04.11 00:50:41)
kıskanmış +1

  • cagdassalur  (09.04.11 01:07:28)
ööğ kız ergen beyinli.
samimi olmadığını söyleyen insan, kendisinden başka kızların da bulunduğu fotoğrafı, üstelik kendi saç rengini göstermek/yorum yaptırmak vs amacıyla göndermez.
kızın kıskanç olduğu bariz de kimi kıskandığı muallak.
seni kızdan kıskanmış olabilir. ya da normalde o kızı kıskanıyor olabilir. bence seni kıskanma ihtimali daha çok.
  • girl in a coma  (09.04.11 01:19:23)
kıskanmış, çatlamış, sana kıl olmuş hacı.
sevgilin değilse eğer bu kızda arıza olduğu kesin.
not:bence manisalı bu kız ama her yerde izmirliyim diyordur.
bu arada hacı harbi çizmeli çok fettan la
  • seyduna6687  (09.04.11 01:30:32)
samimi olmamanızdan dolayı "şu kız süper güzel harika" gibi bir konuşmanın tarafı olmak istememiş. bir kere başıma geldi uzaktan tanıdığım biri "kızlar var ya süperler hıms" demeye başladı ve çok itici geldi, zannedersem o kişi o muhabbete katılıp onlarla birlikte deli yorum yapmamı bekliyordu. bir de tersinden düşünün çok samimi olmadığınız bir kız gelip "vay senin yanında gezen arkadaşın çok yakışıklı, kaslı hem de." filan dese. ama kendi saç rengini göstereceği resimde ilginin çizmeliye kaymış olması da kıskanmasına neden olmuş olabilir.

  • miss antartika  (09.04.11 11:02:58)