facebook hesabım hacklendi geri aldım ama

ne arkadaşlarım var, ne de fotograflarım. her şey gitmiş. bana içinde 2 arkadaşımın kaldı boş hesabı geri verdiler. mailim hacklendiği için yedeklere de ulaşamıyorum. bunun bir yolunu bilen var mı? facebook iletişeme mail attım ama bi halt yapamıcaklar sanırım..

iyi de benim bilgilerim onların veri tabanında kayıtlı değil mi? bir de programla silişler hesabı. mesela arkadaşlarım beni bulduklarında "22 ortak arkadaş" diyor. ama listemde 2 kişi var. sitelerinde program kullandıran facebook'un sorumluluğu yok mu?

  • intihar ederken ipi kopan adam  (08.04.11 15:58:03)
galiba mailden hacklendiğin için problem büyük.yoksa facebookunu kolay kolay hackleyemezler.ha bide mesaj gelio bazen şuraya tıkla vs diye msndende geliyo ya reklam tarzı şeyler sakın tıklamayın...

  • semson  (08.04.11 16:36:32)
ya yok öyle saçma bi2şeye tıkladığımı falan düşünmüyorum. mailim hacklendi işte..

  • intihar ederken ipi kopan adam  (08.04.11 21:47:33)