İnternet Tarifesi Arayışındayım

Selamlar,

2 senedir ttnet 26 liralık, 4 gb kotalı tarifeyi kullanıyorum. Çekmediğim sıkıntı kalmadı. Son bi senedir de 26 lira ödemedim. Her zamanki gibi kullanmama rağmen, yer yer 11 gb'a kadar varan downloadlar yapmışım gibi 50, 70, 90 allah ne verdisyse geçirdiler faturada.

Sınırsıza geçmeyi düşünüyorum. Şimdi taahhüdüm bittiği için herhangi bir modem zart zurt parası vermeden iptal edebilirim aboneliği. Ücretsiz kablosuz modem de vermiyorlar eskisi gibi sınırsıza geçince.

Şu smile, metronet gibi adı dışında bilgi sahibi olmadığım firmalardan sınırsız internet kullanıp da tarifesinden memnun olanlardan tavsiye bekliyorum. Cep telefonu operatörlerinin tarifelerini ve hızlarını da merak ediyorum.

Ayda 60'a kadar öderim. Yeter ki ekstradan geçirmesinler, zırt pırt kopmasınlar ve sınırsız olsun. Teşekkürler.

Eğer bulunduğunuz bölge de Superonline Fiber internet var ise hiç düşünmeden abone olun, yok ise hepsi aynıdır.Çünkü portları TTNET sağladığı için sadece isim değişiyor.İster smile a geçin ister ttnette kalın.Superonline Fiber e geçene kadar hepsini sıradan kullandım al birini vur ötekine durumu yaşadım. Yalnız kullanan arkadaşlar uydunet (doğru yazmışımdır adını umarım) çok övüyorlar. Bir ona da bakın isterseniz.Ben kullanmadım bilemiyorum nasıl olduğunu onun.

  • skywalkeremre  (08.04.11 04:08:47)
geçmeyin uydunete. bu kadar insan geçerse kalite düşecek. hep söylüyorum bunu.

işçiysen işçi kal :) ttnetteysen orda kal :)
  • mea maxima culpa  (08.04.11 06:28:14)
biri ye avantajlı diyolar.bi bak istersen

  • hadii  (08.04.11 09:20:03)