parfüm tavsiyesi

Selam Grenouille'ler

Sizden bir parfüm tavsiyesi istiyorum ama böyle yaz kokusu, menekşe, çiçek böcek kokusu gibi olsun. Hafif ama etkili, kokladığında buz kokusu gibi gelsin ama geçip gitmesin. Ben baharım desin ama sertliğini de koysun. Tasvir biraz garip oldu ama tecrübeliler eminim ne demek istediğimi anlar.

Not 1: Erkeğim
Not 2: Her parfümün, her tende aynı etkiyi yaratmadığını biliyorum ama fikir olması açısından soruyorum, almaya gittiğimde ne istediğimi bileyim.
Not 3: İnternetten parfüm alma hatasına bir daha düşmem :) onçün izmir'de bol çeşitli, orijinal, aradığımızı bulabileceğimiz satış yerleri biliyorsanız küçük bir not olarak mesajın dibine düşerseniz sevinirim.

givenchy blue label

bide şöyle inceleme yapan bir site var zamanında duyuruda paylaşılmıştı
bikoklasanasunu.blogspot.com
  • freebird5406_2  (08.04.11 01:15:11 ~ 01:16:27)
bargello 517 kodlu erkek parfümünü tavsiye ederim. kimle tokalaşsam/öpüşsem "parfüm iyimiş ha markası ne" diye soruyorlar. tabi zevk meselesi.

not: kemer altı girişinde var, ama tükanın adını unuttum :).

(bkz: fikri)

(bkz: vizontele)
  • badiparmagi  (08.04.11 01:17:00 ~ 01:19:17)
PACO RABANNE ONE MILLION

  • korg  (08.04.11 01:17:35)
jil sander sun men....tam yaz kokusu hafif ve çok hoş vanilyalı (hiç vazgeçmediğim iki parfümden biri)

  • neysene  (08.04.11 01:21:19)
burberry touch

  • heartwork  (08.04.11 01:26:24)
ben bvlagri aqva'dan o dediklerini hissediyorum. ilk başta deniz gibi kokuyorsun ama böyle rüzgarlı havada gelen koku var ya onun gibi. izmirde yaşıyorsan anlarsın ne dediğimi az çok deniz var en nihayetinde. açıldıkça koku böyle akşam üstü gittiğin boş sahildeki deniz kokusuna dönüyor. hatta yemin ederim bazen yosun kokusu bile alıyorum gibi oluyor. böyle her daim ferah her daim enerjik bir koku. tek eksisi sigara ile beraber kullanıldığında çok çabuk siliniyor üstünden insanın. çok derin anlattım çünkü çok seviorum. normalde isim verir geçerdim.

  • ayiadam  (08.04.11 02:11:00)
issey miyake - summer edition

  • mhm  (08.04.11 02:52:41)
giorgio armani code. gram düşünme bence :)

  • good room beautiful  (08.04.11 03:01:05)
chrome legend!!!
erkek olmamama rağmen alıp sürmek istiyorum bu kokuyu, o kadar müthiş. ve bence tam anlattığınız gibi. her mağazada var, bi deneyin ;)

  • black sabahat  (08.04.11 05:34:11)
dolce gabbana - the one
rochas
burberry classic
euphoria intense
  • sage  (08.04.11 11:25:24)
hepinizinkini not aldım da acaba burnum bu kadar kokuyu bi günde koklayabilecek mi :D

  • ucan pirasa  (08.04.11 12:26:57)
erkek ve cicek istiyorsan, dkny prizma seklindeki parfum. al sana cicek.

  • hubble  (08.04.11 12:41:55)
armani code agır bir koku, yaza agır kacar bence.
2, kahve kokla veya ye etrafta varsa. acılır burun.

  • hubble  (08.04.11 12:43:39)
bvlgari aqva var tam istediğin gibi ama çok kalıcı değil. zaten bahar kokuları yani fresh kokular çok kalıcı olmuyor genelde. ben devamlı bvlgari kullanırım, günde 2 kere sıkmam gerekiyor eğer tüm gün kokmak istiyorsam.

  • s e ff a f  (08.04.11 12:56:33)
ay kimse nasıl yazmamış yahu. tabi ki kenzo leaupar! tam aradığın tarzda ve en bir güzel erkek parfümüdür efendim.

  • girl in a coma  (08.04.11 14:15:20)
Gucci pour Homme II nokta atış

  • duk leto  (11.05.11 10:25:46)
kenzo leaupar +1

  • bıdıbıdı  (11.05.11 12:47:02)