[]

hangi otobüs?

Ankara Çayyolu'ndan (Konutkent civarından) Çukurambar'a en zahmetsiz nasıl gidilir? Yani hangi otobüse binmek gerek? Şu Star gazetesi ve Kanal 24'ün olduğu yere gideceğim. Eskişehir Yolu'nda uygun bir yerde inip yürümek mi gerek köprü üstünden?
 
119, 161, 163'ten birine binip, vatan bilgisayar'ın orada inip taksiye binersen güzel olur.


  • kim milton nielsen  (06.04.11 19:49:55 ~ 19:52:18) 
119, 161,163 yapyıp, armada önünde inip ordan taksi en mantıklısı. taksi 5 lira tutar. taksiye para veremem dersen çayyolu kızılay yada bahçeli yapıp, ordan 100. yıl/balgat dolmuşuna binip gitmek de uygun. tam kanal 24'ün önünden geçiyor 100. yıl dolmuşları.


  • ayiadam  (06.04.11 20:03:13) 
yarınsa saat kaç gibi gidiceksiniz ?


  • geven kafa  (06.04.11 22:02:29) 
11:00'da orada olmam lazım. ayiadam'in dediğini yapmaya karar verdim.


  • vercingetorix  (07.04.11 00:22:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.