Buzdolabı marka sorusu

buzdolabı geniş ve no frost olmalı ve 1300 tl yi geçmemeli.
benim bulduklarım da bunlar:

www.hepsiburada.com

sizin başka önerileriniz varmı ? ve de markalar hakkında önerilerinizi bekliyorum.

Alman markaları önereceğim, sağlamdır desem de evimde Bosch no-frost marka buzdolabı var ve bu serinin genel bir arızası varmış sanırım hava boşlukları buzlanıyormuş bundan dolayı 3-4 ayda bir fişinin çekilip buzların erimesi gerekiyor.

SIEMENS, Bosch, AEG bunlar alman markaları(AEG el değiştirmiş olabilir). Bunlardan birini tercih edebilirsin.

Kesinlikle A sınıfı bir buzdolabı tercih etmelisin. Elektrik tüketimi geniş hacimli bir dolap istemenden dolayı biraz fazla olacaktır.
  • Ayiyogi  (06.04.11 03:32:15)
www.bimeks.com.tr

aceleniz yoksa bunu tavsiye ederim. ben 1211 liraya aldım. bimeks ara ara %24 indirim yapıyor. 1200 liraya daha iyisi yok.
  • badfan  (06.04.11 08:26:21)