[]

kpss'den önce kpds'ye girmek

mantıklı mıdır? şimdi mayıs'ta sanırım, bir kpds var, temmuz'da da kpss. ben diyorum şimdiden girelim kpds'ye, dursun. nişanlım diyor, ne saçma iş. ya kpss'de adam gibi puan alamazsak?

hangimiz haklı yahu?


 
kpss den iyi puan alamasan bile en azından dil bildiğine dair bir belge bulunur elinde. gerekn yerlere ibraz edebilirsin.


  • adidastan saatmi olur  (04.04.11 17:39:27) 
bulduğunuz sınava girin ya, sonra bir yere başvururken dert olur.


  • sanal uyku  (04.04.11 17:55:30) 
Cepte bulunması iyi olur. Bence de girin.


  • sourlemonade  (04.04.11 20:18:18) 
tabi mutlaka. devlet memuru hangi kurumda çalışıyorsa çalışsın A,B,C seviyesinde dil biliyorsa dil tazminatı alır.


  • karrdanadam  (04.04.11 22:18:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.