istanbul'da dişçi tavsiyesi

istanbul'da işlem ücretleri hayvani olmayan yani fiyat/performans oranı yüksek dişçi tavsiyeleriniz var mı? (gecikmiş bir 20'lik diş çektrme operasyonu söz konusu)

disci tavsiyem olurdu da , 20 lik dis icin bir dis cerrahı bulman lazım . alalede bir doktora yaptırma bence . korkmaz isen youtube da videolara bak ve isin ne denli ciddi oldugunu gor . fiyat da 250 civarı bir seyler olmalı . gecmis olsun

  • ceks  (04.04.11 11:41:12)
evet diş veya cene cerrahına gitmen lazım. ben 4 tanesini 2 haftalık bir periyodta cektirdim. suratım resmen sisti:) neyse evet pahallı bir iştir. ceks'in dedigi gibi bir tane operasyon için 250 civarı bir fiyatı var. eğer sosyal guvencen varsa universite hastanelerine gidebilirsin tabii verecekleri randevu kac ay sonra olur bilemicem.

  • Koçak  (04.04.11 12:07:18)
çene cerrahı tavsiyesine katılıyorum. Bir de eğer kadınsan kesinlikle kadın dişçiye git, ben 20lik diş ameliyatı olurken dişçimin elleri ağzıma sığmamıştı, ağzımın kenarını yırtmak zorunda kalmıştı, o sırada anesteziden falan acımadı da sonra 1 ay acısını çektim, bundan sonra kadın dişçiye gitmeye karar verdim.

  • purpurum  (04.04.11 12:21:54)
benım doktorum var. murat. mecıdıyekoy ve bakırkoyde klınıklerı var. bı orda bı burda yanı. 70 tl gıbı bı ucretle cekıyor. bı haftada ıkı 20lık cektı agzımdan. onlar da oldukca gec cekıldıler ama hıcbır sey hıssetmedım dersem abartmıs olmam.

  • fenerliyim ama feneri delgado  (04.04.11 14:50:13)
Dentaluna diş kliniği. Diş Hekimi ise Arzu Yalnız. Memnun bir şekilde garanti edebilirim. www.dentaluna.com

  • asyMMetry  (21.08.11 14:42:05)