Sonisphere sorusu

Biletler satışa sunulur sunulmaz bilet almayı düşünüyorum. Olur da Iron Maiden konser alanını beğenmez de konseri iptal ederse bana paramı iade edecek mi Purple Concerts?

Sadece IM iptal ederse iade etmeyebilirler.

  • alkolik imam  (02.04.11 00:17:56)
pardon satılır satılmaz alma amacın ne ki?

boşver aga. ne olacağı belli olmaz..

İade etmezler paranı..
  • sisljem  (02.04.11 01:10:12)
bilet kalmama gibi bir durum olur diye ben de öyle düşündüm ilk önce. hemen alayım dedim. zaten mekan da ufak, az bilet çıkar ortada kalırız dedim. ama sonra sözlük okudum; millet siksen gelmem, şaaapsanda bilet almam, küçükçiftliği sikeyim falan giydirmiş baya. vazgeçtim açıkçası hemen almaktan.

ama mekan değişikliği olacağını düşünüyorum böyle tepkiler devam ederse..
  • zozjotejmnk  (02.04.11 01:41:49)
sen biletini al aga. sonra kafani duvarlara vurursun. ileriode mekan degisse de senin biletini iptal edecek degiller ya. orada da gecerli olacak senin bilet. garantiye al kendini, iron maiden bu boru degil. hem de bruce'lu.

  • jupiterianvibe  (02.04.11 06:30:12)