Taksim Mekan Sorunsalı ?

İstanbul'u çok fazla bilmiyorum. Bir arkadaşımla sırtımızı koltuğa yaslayıp rahatlıkla içkimizi yudumlayıp denizi izleyebileceğimiz şirin, ucuz bir mekana ihtiyacım var taksimde.

Ayrıca yarın içinde rakı-balık yapabileceğimiz bir mekan lazım.

Ha birde istanbul'a gelmişken kesin yap evlat dediğiniz etkinliklere açığım. Yeter ki bi çılgınlık olsun :)

Hocam taksimde , sırtını yaslayıp biranı yudumluycağın ucuz mekan yok denecek kadar az az denecek kadar hiç bildiğim kadarı ile.

Ama karaköyde, galata köprüsünde falan rahat bulursunsuz bence.
  • najiii  (01.04.11 11:54:25)
hocam taksimde dürbünle izlersin denizi. bence sen galata köprüsüne git. köprüde güzel bi mekan var adını unuttuğum. armutlara oturup bira içer denizi izersiniz.

  • s e ff a f  (01.04.11 12:06:51)
oncelikle ucuz bir mekan biraz salaş oluyor, söyleyeyim sana..
imam adnandan indiğinde karşına çiço diye bir yer çıkacak.. (bkz: çiço)

ya da kafam rahat olsun geniş geniş oturayım sigara ad içeyim diyorsan çiçoya yüzün dönük halde soldan dümdüz git tanya diye bir yer var.. ucuz sigara serbest..

galata köprüsünde 6-7 liradan düşüğe bira içemessin, rakıyı sen düşün.. ama en güzel rakı balık yapılacak yerlerdendir.. new galata, üstad galata köprüsünde önerilerimdir..
  • Her Yer Kara  (01.04.11 12:08:08)
kallavi'nin üst katlarında manzaa vardır, nispeten ucuzdur ama alkol yoktur. zaten hava da kötü:)

  • raki masasinin degismez adami  (01.04.11 13:09:30)
birincisi için asmalimescit balkon

rakı balık için
pahalı opsiyon: grifin (karaköy'de)
daha az pahalı opsiyon: karaköy balıkçılar çarşısı (galata köprüsünün sağına doğru kıvrılınca) orada her balıkçı içki vermiyor, oturmadan önce sorun.
  • muk  (01.04.11 15:03:37)