osmanbey'den bostancı'ya ulaşım

yarın 14.30'da bostancı deniz otobüsü iskelesinin oralarda olmam lazım.
hangi yollardan gidilir ve süre olarak ne kadar tutar ?

osmanbeyden taksime metro ile, taksimden bostancıya sahilden dolmuş ile, heralde 2 saatten fazla sürmez.

  • bonjurkes  (31.03.11 23:34:25)
2 saat mümkün değil. osmanbey-taksim zaten 10 dakka. taksim'den bostancı'ya bile 1 saat tutmaz.

alternatif:

mecidiyeköy'e geçin metroyla. mecidiyeköy'den metrobüs'le söğütlüçeşme'ye gidin. ordan dolmuş var tam metrobüs çıkışında görürsünüz sarı dolmuşu. sorarsınız bulursunuz.

10dk + 25dk + 20 dk= 55 dk civarı.

edit: galiba staj mülakatı için gidiyorsun. e tabi bu sayılara güvenme o zaman. biraz daha erken çık yola. ama 12.45 gibi çıkarsan yola orda rahat 1 yarım saatın kalır gıbıme gelıyor.
  • yasakani  (31.03.11 23:47:51 ~ 23:50:19)
nişantaşında nişantaşı kadıköy dolmuşları var. o saatte yol açık olur. kadıköye varıp, oradan bostancı dolmuşuna binersiniz hemen. yine bi 45 dakikanız yolda geçecektir.

  • fenerliyim ama feneri delgado  (01.04.11 11:23:10)