aşklı meşkli

sadece şanslı insanlar 2 kere aşık olurmuş diyorlar.ilki zaten çocukluk aşkımdı diyeri 3 yıldır süren platonik aşkım, ki haberi de var söylemiştim. bu adamla olamazsam bitiyo mu hakkım :(
napucağuk şimdi?

bazen ekstra bir can veriliyor ya sıkma canını :(

  • ufukcel  (31.03.11 21:42:08)
hikaye o, gayet olunuyor. en güzeli önündeki maçlara bakmak.

  • pyro clustic flow  (31.03.11 21:50:25)
pyro yalan söylüyor, aslında hic aşık olunmuyor. o yüzden sonsuz hakkin var :)

  • atmacaged  (31.03.11 21:53:06)
çocukluk aşkı fasulyeden.

  • miss antartika  (31.03.11 22:00:16)
yahu sen değil miydin sevgili olmak için önce tanışmak, insanı tanımak lazım diyen? başka bir insanı tanımaya çalışırsın, belki aşık da olursun hem di mi?

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (31.03.11 22:19:37)
@26 karakterli nick
evet bendim onu diyen dün ama zaten halihazırda devam eden platonik aşkımla da olay tam olarak tanışıp kaynaştıktan sonra oldu doğru ama onu unutturacak biri, bir arkadaş çıkmadı işte bu son şansımsa başka kozlarla devam edicem olaya kaldığım yerden ama yok daha olur derseniz olay değişicek.

  • hıkmıkzık  (31.03.11 22:28:25)
hıkmık

çocuk ne hissediyor sana karşı onu bilmiyoruz ki?
  • bu nick tam yirmi alti karakter  (31.03.11 22:36:08)
ha platonik demişsin. gerçi biliyor da demişsin. =S eğer kaşılıksız ise yolver gitsin. zaten platonik aşk platonik olunca güzeldir. bir ilişki halinde ne kadar sağlıklı gider o ilişki onu bilemem. daha gençsin, başkaları çıkar, çıkacaktır.

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (31.03.11 22:38:52)