Pasaport Kaydı

bir ilçede yeğenimi pasaport kaydı için turkcell'e yolladım. sim kartınızın olması lazım sms gelecek deyip olmaz demişler ve tek yapan turkcell orada. böyle birşey yok diye biliyorum. yaptıranlara da sordum onlar da bilmiyor. kıçından uydurmuş yani. şimdi kargoyla istesem falan biçok iş. nedir bunun doğrusu nasıl bir karşı atak geliştireyim?

kıçından uydurma yok, öyle bir durum var. ben pasaportuma telefonumu kayıt için gittim, telefonunuza gelecek şifreyi bana söyleyin demişti adam. Yani hattın sizin olduğunuzu doğrulama durumu sanırım bu.

  • bonjurkes  (30.03.11 22:55:32)
var oyle bi şey ama herhangi bi turkcell hat olması yeterli. benim kendi telim yanımda değildi annemin telefonuna gondermişlerdi mesajı hallolmustu sorun cıkmadan.

  • rurouni  (30.03.11 23:13:02)
işte herhangi bir simde olmuyor ki merete. illa microsim olacak. en iyisi kargoyla isteyip kendim halletmem olacak.

  • cause  (30.03.11 23:26:22)