[]

kpds

Şu ilkbahar dönemi zımbırtısına gireceğim de, şimdi başvuru formunu gördüm, adaylık kılavuzunu da okudum fakat orada gerekli cevabı bulamadım. "Sınava giriş amacı" diye bir yer var. Sadece bir seçenek işaretlenecekmiş. Ben esasen mezun olduğum bölüme kadro açan yerler bu sınavı illa istiyor diye giriyorum ama elbette ki yabancı dil tazminatı da almak isterim. Şimdi bu durumda "yabancı dil tazminatı almak" şıkkını mı işaretleyeyim, yoksa "diğer"i mi? Ya da zaten pek bir önemi yok mu? =)
 
İstediğinizi işaretleyebilirsiniz, o bilgiyi sadece istatistiksel bilgi almak amacıyla soruyorlar. Size gelen sonuç belgesinde "şu iş için kullanılabilir" gibi bir şey yazmıyor.


  • sourlemonade  (30.03.11 16:14:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.