beyin fırtınası yapak mı gençler?

arkadaşlar, gecenin sorusu:
max. 2,5 tl'den alınıp, 5 liradan satılacak ve deli gibi sürüm yapabilecek (ayda 2-3 bin adet falan) ne tarz şeyler olabilir?

satış alanı: her yer. (pazar, işporta, festivaller, internet vs.)
sektör: her sektör (gıda, giyim, aksesuar, eğlence, ıvır, zıvır)

(ne iş olsa yaparım abi modundayım. yeter ki kendi işim olsun)

yeni çıkan bi cep telefonu için kılıf yap sat
nokia dan bilgi sızdır gelecek modellerin şekli neyse ona göre telefon çıkmadan kılıfını sür piyasaya

  • melodica  (30.03.11 02:57:55)
öğrenciyken şu imitasyon çakma tablo poster neyse ondan satıyodum... aksam 6-8 arası 10 tane falan satıyodum ve 1.5tan alıp sanırım 5-6dan satıyoduk tam hatırlayamadım... picasso yu dali yi orjinal mi diyenlere evet orjinal diyerek sattıgımı bilirim hey gidi günler...

  • maxpainn  (30.03.11 03:03:18)
-bilumum caliou ıvır zıvırı, tahtakale'ye düşen her ilginç şey.

  • detroitli kizil  (30.03.11 07:51:16)
korsan kitap

  • contavolta  (30.03.11 11:17:26)
Önce bir Kadıköy'ü gez piyasaya bak. Sonra da karşıya Eminönü'ye geç ve Tahtakale'yi dolaş. Orada olup Kadıköy'de olmayan (oyuncak, ilginç eşya vs..) kolay satabilinecek şeyleri toptan alıp Kadıköy'de satabilirsin. Malum iş gidiş-dönüş saatlerinde Kadıköy'den 2.5 milyon insan geçiyor(muş). İşporta yapacaksan sana tavsiyem rıhtımda vapur iskeleleri ve otobüs-minibüs duraklarının yakınlarında konuşlan ve zabıtalara dikkat et. Bence iyi bir şeyler bulursan kısa sürede paranı katlayabilirsin.

  • trawmatolog  (30.03.11 11:28:11)
şişe su. 2.5 lira kar edemessin ama o kadar sürüme ulasir.

  • sage  (30.03.11 11:36:02)
ayda 3000 için günde 100 adet satman gerekiyor, hakkaten çok gidecek bir ürün lazım sana.

  • roket adam  (30.03.11 14:16:23)