Manamanah !

selamlar
duyurunun mükemmel insanları

bu linkteki olay nedir:

www.youtube.com

ingilizce fakiri kardeşinize bi anlatsanız.
nasıl diyeyim yani bir parçayla dalga mı geçiyorlar?
veya bu parça başlı başına komik mi?
yoksa herkes benim gibi elemanın araya girip manamanah demesine mi gülüyor.
sonunda o yaşlılar ne diyor.
ve birde manamanah ne demektir bir anlamı var mı ?

teşekkürler

manha manha ingilizce degil ya, kulaga da komik geliyor. Kermit manamanah ne amq diyor, bizim 3lu basliyor. 2 pempe yaratik magara adaminin tarzina kil oluyor ki cok komik tripleri. Yaslilar diyor ki;
1.yasli: bu manamanah ne ki?
2.yasli: aslinda soru su; kim takar?
yoksa herkes benim gibi elemanın araya girip manamanah demesine mi gülüyor. evet o olay cidden komik:) muppet show .. cok ozlenir
  • irukandji syndrome  (29.03.11 00:17:25)
şu kadar eğlenceli bir şeyi küfre benziyor diye sevenin a.k.
son derece eğlenceli bir melodi, şarkının kendisi komik. eski, anısı var falan filan.

hayır bunun yanında aradayım, arada kaldım, en sevdiğim sayı 6. vb bir sürü şeye bayılıyoruz. küfür diye düşüneni de you touch my tralalala 'ya davet ediyorum.
  • darknum  (29.03.11 00:19:08)
zaten pampa, panpa diye girilince konuya ben geriliyorum, kufur falan hic alakasi yok... neyse bir de cek cek kurekleri diye bir sarki vardi.. hey gidi hey..

  • irukandji syndrome  (29.03.11 00:22:04)