yüzdeki sivilce izleri için

ne yapmalı?
ki kendileri yaklaşık 2 yıldır benimleler:( çok derin, öyle ilyas salmanımsı filan değiller tamam ama özellikle güneşli havada can sıkıyorlar. doktora gidip peeling yaptırmak aklımda sonun da sonundaki çare. böyle krem mrem bir şeylerle kurtulmuş arkadaşlar varsa önerilerine açığım.
ps: bir de neostrata diye bir marka önerdiler, ekşiye sormadan almam dedim.

derecesini bilmiyorum ama peelingle biraz zor. 2 seçenek var, i2pl tarzı yoğunlaştırılmış ışık tedavisi, daha derinse fraksiyonel lazer, daha da derinse ablative lazer

  • efx  (28.03.11 20:28:27)
ben şuan diacneal kullanıyorum.Fiyatı 45 tl civarı.Kaliteli bir ürün tavsiye ederim.

  • reznov  (28.03.11 22:35:05)
vichy'nin gece kremini önermişti doktorum bana. yaşın kaç olursa olsun kullanabilirmişsin bi sorun olmuyomuş ki ben de 16 yaşında kullandım. ama en etkili çözüm bir doktor gözetiminde kimyasal peeling yaptırmak; sivilce izleri çok derin değilse 5-6 seans yeterli oluyo.

  • a little dream of me  (28.03.11 23:46:32)
sivex diye bi jel var onu deneyin derim.

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (29.03.11 01:59:34)