[]

tumblr

Bu siteye ait bloglardaki fotolar bir tek bende mi adam gibi açılmıyor (adam gibi dediysek, hemen hemen hiçbiri diyebilirim) ?

Ne yapsam düzelir ki eğer sorun bendeyse?


 
sorun sende mi kismina yorum yapayim; evet sende. bende gayet guzel aciliyor.


  • no christ requiress  (26.03.11 17:45:59) 
tarayıcı değiştir, dene.


  • misery loves company  (26.03.11 17:47:26) 
dns olaplüp sorun


  • saiko  (26.03.11 17:55:39) 
3 farklı tarayıcıyla deniyorum (Chrome, Firefox ve Explorer), gene aynı sorun.. DNS ayarlarıma baktım, otomatikte. cFosSpeed kullanıyorum, acaba onu kapatsam mı... hmm bir de bunu deneyeyim.


  • vercingetorix  (26.03.11 17:57:31) 
Evet sorun cFosSpeed programındaymış. Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar.edit: Programı sildim bilgisayardan ve sorun GERİ DÖNDÜ. İlginç..

edit ötesi: AdBlock'u da o site için kapattım, sorun halloldu gibi. Ama gene de çok uzun süre beklemek gerekiyor yüklenmesi için photo slide show'ların.
  • vercingetorix  (26.03.11 18:00:53 ~ 18:46:01) 
cFosSpeed i ne amaçlı kullanıyorsunuz ? açıkcası bi dönem o programı kullandım ve olmasa daha iyi olur gibi bir program o


  • saiko  (26.03.11 19:39:20) 
Valla nişanlım kullanıyor, o memnunmuş. Net trafiğini optimize ediyormuş gerekli ayarları yaptıktan sonra, ama birkaç gün sürebiliyormuş. Ama ben yükleyeli 2-3 ay oldu. Pek bir yararını görmedim, meğer zararı bile oluyormuş.


  • vercingetorix  (26.03.11 21:57:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.