uyumak için ne dinlemeli?

uykusuzluğa böyle bir çözüm getiren var mı? klasik müzik öncelikli tercih ancak aklınızda başka bir şey varsa söylemekten çekinmeyiniz.

valla bana Sigur Ros çok yardımcı oluyor. Bir dene istersen.

  • glosoli  (25.03.11 23:05:05)
matrax'la da güzel uyunuyo :) müzisyen olarak da bence norah jones'un sesiyle çok güzel uyunur ninni gibi geliyo :)

  • nabruknabruknabruk  (25.03.11 23:09:02)
dissolved girl - massive attack. uyumak için dinlemek ayağıyla yatmadan evvel çok müzik dinlemişimdir ama hiçbiriyle uykuya dalmamıştım. bi tek bununla daldım. loopa alıp tabi.

bi de albinoni - adagio in g minor var. o da uyutur bak.
  • byzgms  (25.03.11 23:09:52)
  • kelimeyounu  (25.03.11 23:10:24)
malum ortamlarda erotic lounge diye bi seri var, ben onu kullanıyorum.

  • nedesem  (25.03.11 23:19:28)
  • no love no glory  (26.03.11 00:31:43)
(bkz: erik satie)

  • holybullshit  (26.03.11 00:40:30)
io - libre
www.youtube.com

şarkının sonunu getirdiğimi hatırlamıyorum. inanılmaz şarkı bence özellikle uyumak için. :)
kesinlikle dinlemeni tavsiye ederim..
hatta mümkünse denedikten sonra sonucunu da yazarsan çok memnun olurum.. :)
  • wagner love  (26.03.11 01:24:20)
aman diyeyim, uykudan mahvolursunuz, ama dinlemek istersiniz öyle bir parça.:)

www.youtube.com
  • kisa bisey olsun istemistim  (26.03.11 01:44:22)
Youtube'da "Sounds of nature" yaz milyon tane alternatif çıkıyor uyuma sorunu olanlar için. Ben okyanus sesinden şaşmam o ayrı.

  • 0v3rm1nd  (26.03.11 12:20:20)
norah jones - come away with me; kısık sesle dinle, ben 3. şarkıdan sonra uyuyakalıyordum,
ya da garantiye almak için çook sıkıcı bir kitap oku (favorim charles dickens-iki şehrin hikayesi en kalınından:)

  • goldentitan  (26.03.11 16:19:19)