[]

bir atari oyunu vardı

atariden kastım nes. böyle her bölümde birilerini döverek ilerlediğimiz, bölümlerden oluşmuş (ilerlemeli), ikinci bölümünde helikoptere binilen (burasını çok net hatırlıyorum), hatırladığım kadarıyla isminde kombat/fight gibi ingilizce dövüşle alakalı bir sözcük içeren bir nes oyunu vardı. maalesef oyunla ilgili tüm hatırladıklarım bundan ibaret, ismini bilen var mıdır?
 
conan


  • Aslan Yürekli  (25.03.11 22:40:54) 
bahsettiğin şekilde 40 tane oyun %67 indirime girmiş durumda steamde.
sadece $9.99'a tüm oyunlara sahip oluyorsun.

store.steampowered.com

bilmiyorum ilgini çeker mi?
  • Sabac  (25.03.11 22:53:42 ~ 22:55:00) 
Bence de Conan'dır o.


  • evilinacloset  (26.03.11 00:13:55) 
Conan nedir yahu, Contra'dır o.


  • uyku inadim inat  (26.03.11 00:56:15) 
eh, pek de yeterli ipuçları vermemişim, ama merak eden veya ihtiyaç duyan olursa diye açıklayayım, bahsettiğim oyun double dragon 2 imiş.


  • amateur  (28.03.11 07:03:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.