dizüstü gidici mi?

böyle bazen ekran gidiyor ama gitmek dediğim milisaniyelik bir olay. göz açıp kapamaktan bile hızlı oluyor. hatta bir kaç kere gözümü kırptığımdan oluyor sandım ama değil. ileride iş açar mı?

açabilirde açmayabilirde. tam nedeni belli olmadığından net bir şey söyleyemem. misal arkadaşımın ekran sürekli gidip geliyor oynattıkça ama bir sıkıntı yok hala. ama benim ekran bi gitti bi daha gelmedi.

  • maresal jedi  (25.03.11 22:34:47)
benim ubuntu'da driver sorunlarından oluyordu bu dediğiniz. refresh rate ile ilgili bir şeylerdi sanırım.
diyeceğim o ki bi driverları yenileyin.

  • natnan  (25.03.11 22:40:37)
ya basit olacak da; benim eski laptopta kapağı kapatınca ekranın da kapanmasını sağlayan bi çıkıntı vardı, öyle bir şey varsa ona çarpıyor olmayasınız? ben elimle ritim tutarken farketmeden çarpıyordum ve bozulduğunu falan sanmıştım çünkü bi ara:)

  • dr cucu  (26.03.11 00:38:23)
@dr cucu
dediğin şeyi anladım ama benim dizüstünde yok ondan...

  • late viper  (26.03.11 11:08:32)