hotfile

bu siteden aylık üyelik almak istiyorum.(9$ olan paket)

ancak turkcell/avea yok, paypal yok, sanal kreid kartım yok. kredi kartı ile alacağım mecburen. güvenilir midir? kısacası; nasıl bilirsiniz?

alma, artık hfde yavaş yavaş ölüyor. çok fazla link siliyorlar.
megaupload veya fileserve önerebilirim.

güvenlik konusunda hiç birinde sıkıntı yaşamazsın. 1 aylık alıcaksan onu otomatiğe bağlıyorlar devam etmiceksen iptal ettirmen lazım otomatik ödemeyi.
  • inbiziddid  (25.03.11 14:58:08)
mecburen hotfile olması gerekiyor. download için bütün linkleri oraya yönlendirmişler. alternatifi yok.
peki bu otomotik ödemenin iptali ile uğraşmak zor mudur?çok iş çıkarırlar mı bana??

  • balik kraker  (25.03.11 14:59:24 ~ 15:00:18)
3-4 günlük bir süre sana yeterse 29unda bitecek olan hf accem var, verebilirim sana.

  • inbiziddid  (25.03.11 15:02:15)
öyle butona basayım iptal edeyim yok kredi kartıyla ödeyince. mail atıyorsunuz onlar telefonla dönüyor vs.

  • galadnikov  (25.03.11 15:03:20)
paypal üstünden ödediğinizde paypaldan otomatik ödemeyi durduruyorsunuz. telefon felan yok ya

  • fukka  (25.03.11 16:46:29)
hf da linkler ölü son bir hafta da
paypal ile ödeme var
fileserve olabilir
  • maresal jedi  (25.03.11 16:49:20)