[]

erasmus evrakları

o kadar erasmus sorusu yanıtladım, imdi soru sorma sırası bende.

erasmus dönüşünde, sizin elden getirdiğiniz "confirmation of departure" dışında orada bulunduğunuz tarihleri gösteren bir belge, oradaki okul tarafından sizin okulunuza gönderiliyor mu?

not: learning aggreement ve transcript dışında başka bir belge soruyorum.

 
okul tarafından gönderiliyor mu bilmiyorum ama ben "şu tarihten şu tarihe kadar öğrencimizdir" şeklinde bir belge almıştım. eğer başlangıç tarihinizi (certificate of arrival gibi) kendi okulunuza bir belge ile kabul ettirdiyseniz bir sorun olmaz muhtemelen.


  • semyasa  (24.03.11 12:44:14) 
yollamıyor sizin aldıdğınız confirmation of departureın üstünde zaten geliş tarihiniz ve ayrılış tarihiniz karşı tarafın kordinatörü tarafında onaylanmış olarak veriliyor.okul eğer orada ki transkriptinizi vermedi ise size arkanızdan yolluyor.


  • myumyun  (24.03.11 14:51:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.