Hoparlörden Gelen Esrarengiz Sesler

Uzun bir süredir, bilgisayara bağlı hoparlörümden çeşit çeşit müzik ve haber bülteni sesleri duyuyorum. Genelde de yabancı dilde: kürtçe, arapça vs.

Sesler bazen alçalıyor, bazen yükseliyor. Aslında çok rahatsız edici bir durum.

Bilgisayar kapalıyken de devam ediyor yayın:)

Bunu nasıl engellerim?

manyetık korumalı alman gerekirdi.

  • bryan fury  (22.03.11 16:00:20)
valaa 5 senelik hoparlör. logitech, iyi bişey sanıyodum. bu sene çıkmaya başladı sesler zaten.

  • dogumdansancili  (22.03.11 16:03:38)
ziyaretçilerin var panpa.iletişim kurmaya çalışıyorlar.

  • p a t r i o t  (22.03.11 16:04:21)
harbiden korkuyorum yalnız. dinleyen falan mı var beni? the conversation adlı film geliyor aklıma mütemadiyen.

  • dogumdansancili  (22.03.11 16:15:59)
parazit yapıyor. olur böyle şeyler. studio live'ın karşı binasında prova stüdyomuz vardı. kendi ses sistemimiden konserleri dinleyebiliyorduk. böyle parazitler oluyor. hoparlörü kapat kullanmadığında.

  • zlatan1937  (22.03.11 16:21:39)
icine cin girmis olabilir. bana da olmustu hocaya gittim okudu ufledi duzeldi

  • t joe  (22.03.11 18:44:42)
bu esrarengiz sesler sana çok önemli bi msj ver,yor olabilir hocam.şifreli falan konuşuyolardır belki :) ama korkma zararsız sesler onlar

  • demirr  (22.03.11 19:24:57)