uyuyamıyorum

6 aydır sabah 5 gibi uyuyup 8 de uyanıyorum. işin kötü kısmı vücudum garipsemiyor bu durumu, uykum gelmiyor bir türlü. bitki çayları, aşırı yorgunluk ertesi sıcak bi banyo... gibi geçmişte tavsiye edilen çoğu şeyi denedim. şimdi sorum şu; artık bir psikiyatriste gitme zamanı mıdır?

aynı zamanda şu sorunum da var yemek de yiyemiyorum misal bir dilim ekmek 1 litre suyla tüm gün idare edebiliyorum. bazı günler sadece su ve cips bile yetiyor.

gün içinde uykun gelmiyor mu? ben de aynı durumdayım ama gün içinde 12'den sonra geberiyorum. eve düşüp yatıyorum tekrardan birkaç saat, sonra tekrar sabaha kadar uyumuyorum.

  • yildirimba  (22.03.11 02:05:21)
psikiyatri değil,nöroloji

  • password  (22.03.11 02:08:20)
hiç mi hiç gelmiyor ya enerjim yerinde tüm gün çalışıyorum. akşam da okula gidiyorum. saat 23e doğru geliyorum eve. sohbet muhabbet kitaptı derken saat 5 i buluyor.. uyuyamıyorum

  • rubiks cube  (22.03.11 02:08:30 ~ 02:13:25)
uyku saatlerimiz tıpatıp aynı. ama kıymetini bil. benim günümün 2 saati yol olmak üzere,4 saati okulda geçiyor, 2 saatinde uyuyorum. bir de senden var bi tane bende günde 3-4 defa da onu bozup çözüyorum. kalan 17-18 saat bilgisayar başında. internet bağımlısı olmadığın için şanslısın. boşver uykuyu. psikolog falan hikaye. aynen devam et.

6 ay önce ne oldu hatırlamaya çalış. sorun o zaman başlamış çünkü?

edit: pardon her gün 3 saat kitaba gidiyordu, unutmuşum :)
  • kisa bisey olsun istemistim  (22.03.11 02:20:33 ~ 02:25:44)
yok hiç ilaç kullanmıyorum, alkol de yok. ama bazı zamanlar uçuyormuşum gibi hissetiğimi söyleyebilirim. ciddi manada uçtuğum yok da (: dizler sanki yere basmıyor his yok.

  • rubiks cube  (22.03.11 02:41:29)
hangi şehirde yaşıyorsun?

  • ykyt  (22.03.11 07:47:27)
kilo kaybı da var mı? ve yukarıda da söylenmiş: 6 ay önce bir şey olmuş. onu hatırla. bence psikiyatriye gitmen gerekebilir.

  • bigane  (22.03.11 09:21:17)
söylememe gerek varmı bilmiyorum ama hiç normal bir durum değil. bence gözardı etme hemen bir doktora danış. beyinle ilgili problemler şakaya gelmez. zamanla halüsünasyonlar ve bilinç kaybı yaşayabilirsin maazallah. hiç ummadığın kadar sarpa sarabilir işler. şu anda aklın başındayken hemen doktora danış.

  • locco  (22.03.11 11:56:44)
kanka sen naaptın yaaa?

  • ekacaddesi  (22.03.11 16:52:11)
unisom / insomin tablet

  • siradisi00  (22.03.11 20:11:07)